bugün

entry'ler (19)

amına koyayım diyen kızlar

kiz meslekte okudugu asikardir.

windows 10

normal outlook sifresi yerine 4 haneli PiN girilebiliyor. Win8.1 den ekstrasi kucultulmus baslat menusu ve ses efektleri,birkac tasarim degisikligi. Aslinda Microsoftun CEO su .linux gibi acik kaynak kodlu olarak ucretsiz indirilip gelistirmeye acik hale getirmeyi dusunuyordu. Sebebi bilinmez sekilde indirilebilsede ticari kullanimdan ucret talep etmekteler. internet Explorer icin konusursam birsey 7 sinde neyse 70in dede odur.

en yakışıklı hayvan

sibirya kurdu.

kafama kuş sıçtı

Aslinda kuşlar sicmaz. Onlar iseyemediklerinden tek bosaltim yollari vardir idrardan olusur.

27 yaşında hala bekar olmak

memurda degilse pekte sknti olunmayacak durum.

yabancilardan calinan fikirler

Turk diziler,sarkilar,filmler,klipler vs vs yabancilardan ozenilerek uretilen eserler. Fikir uretmek yerine hazira konmak veya var olani satin almak seklinde olusan cakma turk isi seyleri paylasiyoruz.

çanakkale boğaz köprüsü

Muhtemel balikci restorantlarinin tezgah acmis oldugu yerdir. Mutlaka orda bie balik yapiyorlar baligi oradan yiyeceksin seklinde muhabbet konusu olmasi muhtemeldir.

antalya migros alışveriş merkezi

Turistlere ozel reyon acan avm tadinda bir yerdir. Televizyon bile satmaktadirlar.

zaaaaaa xd xd xd

Lisede orta siralarda oturan ergen gulusudur. Xd bulasici etkisi gorulmustur

bülük

Amcaya gosterirler plava koyarlar olmazsa olmazlardandir. Cocukluktan yasliliga kadar dert olmustur izdirabini iskm.

boyun kaç sorusuna 180 16 diyen erkek

72 dedigimde .. Kac 72 dedi . 3.72 dedim ben wefad.

sabah akşam ırkçi entryler giren minik faşist

Gizli gorev icin gorevlendirilmis tek goruslu mezhebi dar laf dalasi yapilmayam tipiktir.

en iyi sevişen kadın meslek grupları

Fahiselik meslek mi desem banlanir miyim ^^^ .

birlikte kafa çekmek istenen film karakteri

Korkunc bir film 2 deki şorty hshshs ilham mi veriyo ^^ .

ulan siz kimsiniz

inci swfsi . Sen bilir kisi misin ulan sen kimsin seklindeydi sanirsam.

bir tehdit cümlesi olarak seni savcılığa veririm

Caresiz kalanlarin savunma mekanizmasi. Etki tepki seklinde 14 davam var hicbirine gitmedigim. gercegi mahkemeler artik sanal ortamlardaki tacizden bikmislar sanirim ki ilgilenmiyorlar.

küfürlü entry giren ahlaksız piçler

Piçinde kufur oldugu gercegi insani dusunduruyor bu bir ironi mi ^^.

yurtdışına gideceklere 101 tavsiye

ALTiN KURAL iNGiLiZCE BiLMEK ki dil bilmeden yurtdisina cikip google translate ile cumle okumatmaya calisanlara sahit oldum.[ Yan siradan medet ummak hm]

çizgi film izleyen yazarlar

BKM Güldur güldur adli sozde komedi programindan daha kotu oldugunu sanmadigim gercegi ¿? Wtf ironies ^ ^