bugün

entry'ler (16)

küçükken sanılan şeyler

Büyüdüğüm zaman herşeyin güzel olacağını sanmıştım.

bir kızın en tatlı yeri

gözleri ve yanaklarıdır hele bir de göz devirme olayınıda işinin ehli bir şekilde yapıyorsa.

manisa deyince akla gelenler

Maden faciası... Soma.

gecenin şarkısı

Ahmet kaya - söyle.

kadınları itici yapan detaylar

Bi ortamda kendini öne Çıkarmaya Çalışıp yüksek sesle kahkalar atarak konuşmaları Çılgınım ayaklarına yatıp arsızlık yaptıklarının farkında olmamaları ve de sigara iÇen bayanlar baya itici be hanım hanımcık olmak varken neden bu tavırlar ?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Emre Aydın - hoşÇakal.

koray avcı

Eskiden bende severdim kendisini gerÇi hayla da seviyorum ama sevmemeye Çalışıyorum eski sevgilimin konserine gittiği kişidir kendisi geÇmişimi hatırlatıyor birazda sanırım geÇmişi hatırlamamaya Çalışıyorum ama ne kadar faydalı oluyor orası meÇhul.

mesaj atar atmaz mavi tik olan kız

Sevilesi kızdır... Sizi gerÇekten önemsiyordur. Sakın ola kaybetmeyin üzülürsünüz

hayatı pişmanlıklar üzerine kurulu insan

Hayat yüzüne pek de gülmemiş insandır.

kadınları çekici yapan detaylar

Göz deviren kadınlar ayrı bi hoş oluyorlar. Bide bunu ehli ile yapanlar var onlar baya baya bi hoş oluyorlar tabi

kondomu kullandiktan sonrayıkayıp tekrar kullanmak

Alacak paran yoksa bırak yapacağın işide yapma.

omzunda ve sırtında kıl olan erkek

Yazın talihsiz kışın biraz daha şanslı olan erkektir. insanın kendi kazağı gibi kalitesi olmaz sanırım :/

sizden büyük görünenin size abi demesi

Bi popi kalkmasına sebep olan durumdur. insanın bi göğüs germesine sebep olur.

erkek yazarların yaşı boyu kilosu işi geliri

Daha neler göreceğiz diye düşürten başlık.

özel harekatçılar

Kendilerine özendiğim kişilerdir... Allahım herkese nasip etsin öyle onurlu bir görev...

beyaz showa diyarbakırdan bağlanan ayşe öğretmen

serefsizlik başka birşey değilik söylenecek çok şey var tabi ama herkesin içinden söylediğini umuyorum.