bugün

entry'ler (5)

ayak kaşınması

ne zaman kaşınmaya başlasa arkasından acı ve gıdıklanmayı getiren tek kaşıntı türü.

çantamı x e koyuyorum yavşaklığı

Belli bir amaca hizmet etmeyen işsizlik bence. Birşeyler yapmak istiyorsanız kızlar çantanızı nereye koyduğunuzu değilde paranızı nereye koyduğunuzu nereye yardım amaçlı kullandığınızı yazın.

bankta öpüşen türbanlı kız

Dini seçimin yapmış kıyafetini ona göre seçmiş Tc hükümetinin ona verdiği haklarını kullanan senin benim gibi insandır.Şu durum dışında tabi. Aynı durumda mini etekli veya açık bir bayanı bankta görüpte ayy orospu demiyorsa kısaca empati kuramıyorsa..Diyorsa kendisi orospunun alasıdır.

bir günlüğüne kadınlar erkek erkekler kadın olsa

Herşey kafada bittiği için ve yaradılıştan gelen özellikler olduğu için affedersiniz ama bir bok değişmezdi. Kızlar gene kuralcı,tripcan,kırılgan,duygusal(aptallık derecesinde bazen) ; erkekler abaza,rahat, gamsız, delikanlı(aptallık derecesi aynı kızlarınkiyle) eli kutsal organında gezerdi gene.

at eti

Quebeccilerden (At etinden yemek yapan fransız yemek kültürü) değilseniz yemenin anlamsız olduğunu düşündüğüm fakat yemeninde çok abes olduğunu düşünmediğim et türü. Sağlık açısından bir zararı olmadığını düşünürsek gayet te yenilebilir. Tabi dini açıdan düşünmiceksek.