bugün

entry'ler (16)

karısının telefon kullanmasına izin veren erkek

erkek gibi erkektir. saklayacağım bir şey yoksa alsın kullansın. Sıkıntı yok.

berkin elvan

ekmek almaya giderken sapanla kuş vurmayı çok seven tatlı mı tatlı hewal.

berkin elvan

ekmeğe giderken sapanla kuş vurmaya çalışan tatlı mı tatlı hewal.

sabah sabah hiç çekilmeyen şeyler

sabah sabah temizlenen lağm boruları. Nokta.

dönüp baktığımda görüyorum ki

ağa renk körü arkadaşımın yorumudur: Kırmızı ve yeşili göremiyorum.

eski çağda fuhuş mekanları

ne kadar eski. çok mu az mı bilinmez. Ama iş beyinde biter.

gelmiş geçmiş en iyi 5 dizi

The hundred
The Flash
Gotham
Arrow
The Big Bang Theory.

sevgiliden ayrılmak için alternatif bahaneler

sen beni sadece seviyorsun . Sevgi geçicidir sıkılırsın bunalırsın. Aşkı sevebiliyor musun bana onu söyle. Der ve bitirlir.

kız kıza tatile giden kızlar

güneş gözlükleriyle plajda erkek kesen ama hiç belli etmeyen gossip grubu . içerler ve sarhoş olurlar. Güzel anılar Ve tecrübeler (bkz: tecrübe=yediğimiz kazıklardır) kütüphanesinde güzel bir rafa kaldırlır

kilo vermek

almaya çalışan biri olarak kullandığım en az eylemler başında birinci sıradadır.

tesla türk olsaydı

frekanslar değiştiğinde apartman apartman dolaşıp uydu düzeltirdi.

tesla türk olsaydı

frekanslar değiştiğinde apartman apartman dolaşıp uydu düzeltirdi.

aleyna tilki

parmakla gösterirlerdi bu entry . Eskideden de popülerdi entry . Sadece sayıları arttı entrylerin.

türkiye de erkek olmak

bir erkek olarak egolu kadınların sancısını çekmektir . Onların regl acısını çekmesek de çekmiş kadar olmaktır. Ne kadar romaküz (bkz: romantik öküz ortaya karışık) olsak da yaranamamaktır. Ee bir de erkekten ziyade adam olmak vardır. Türkiye de adam var mı dersen bu sözlüktekiler kadardır.

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

5 kuruş olmadan 10 kuruş olmaz 10 kuruş olmadan 50 kuruş olmaz 50 kuruş olmadan 1 lira olmaz azın değerini bilmeyen çokun ne olduğunu anlayamaz . Net.

mendil satan amcayı arkadaşlarla dövmek

türkiyenin daha gelişememiş gelişmektede de olmadığını gösteren bir durumdur. dilenciyle çalışan arasındaki farkta çok büyüktütr dövemezsin öyle bir hakkın yok