bugün

entry'ler (89)

hasmet ibriktaroglu

Tüm yazarların bayramini kutlar, mutlu, sağlık ve başarılarla dolu nice bayramlar geçirmesini dilerim. Buradan ayrica Haşmet Bey' in de bayramini en içten dileklerimle ayrica kutluyorum.

akp milletvekillerinin ortak özellikleri

hepsinin akp' li olmaları.

sözlük yazarlarını sinirlendiren şeyler

kendini bilmez sapkın başlıklar.

tanrı ya sorulacak tek soru

tanrim neden?

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

suratina bakılır yahu nereye bakilacak. sonra konusmasina.

kadınları çekici yapan detaylar

akıl ve güzelliği aynı anda barındırma.

uzun hikaye

anlatmaya üşenilen hikayeler için söylenen sözdür.

otobüse ilk binmek için çırpınan yaşlı

aslında bizi tahrik edici davranışlar yapmasa kendisine yer verilecek kişidir. ama cok da rastladim ki beni ezerek sirami alan yaşlilara. benden de kuvvetli oluyorlar hani. bu davranisi genelde boyu benden kisa ve kiloca bayagi bir agir olanlar yapiyor. genelde ustlerinde koca bir pardesü ve ellerinde torbalar oluyor. seytan diyo çak çelmeyi.

ilkokula 4 yaşında başlamak

ilkokula başlama yaşi 6 ya da 7'dir. 4 yas bebeklik yaşıdır. o yaşta çocuğun okula gönderilmesi zulümdür.

en iyi depeche mode şarkıları

violator albümündeki butun sarkilar.

uçak bileti alırken dikkat edilmesi gerekenler

en az 10 gün once alinmasi, alirken promosyonlu gun var mi diye sorulmasi, ve cam kenari olmasi.

gece 04 00 da online olan bayan yazarların amacı

uykusu kaçmış ya da sabah erken kalkmayacak olan bayan olmasıdır.

türkiye bir işe yaramayan üniversite bölümleri

adamını bulursan hepsi işe yarar.

11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı

galatasarayin kazanacaği maçtir.

bir erkeğin en masum olduğu an

dogumgununde pastanin ustundeki mumlari uflerken.

alışveriş merkezinde 6 saat geçiren kız

uzun zamandır dışarı çıkmadigi icin kendini kaybetmis kizdir.

s4 kılıfının 154 tl olması

android telefonlarin orjinal kiliflarinin neredeyse kendisiyle ayni fiyatta olmasi gercekten bir sorun. almiyoruz.

yazarların yaşadığı paranormal olaylar

ara sıra karşimdan bir yerlerden siyah bir golge geciyor. bir an noluyo lan oluyorum ama sonra diyorum faredir fare.

erkek tişörtü seven kızlar

evet. satılanların neredeyse tamaminin dantelli ve boncuklu olmasi, garip yerlerden uzanti, püskül ya da deliklerinin olması. bu nedir? özellikle spor magazalardan esofman ustu alirken direk erkek reyonuna gidiyorum. her kız pembe giymek zorunda mi?

unutulmak istenen ilkokul anıları

din hocasi bana sınıfta bağırınca gülme krizine girmiştim. Kriz dakikalarca geçmemişti. Adam ben güldükçe bağirmıştı. En son beni sınıftan atmıştı. Allah' ım kapının önünde hala gülüyordum. Neden o kadar guldugumu anlayamiyor ve unutamiyorum. Sonra o dersten geçmek için bayağı bir sure ezberlemek zorunda kalmıştım.