bugün

entry'ler (67)

jandarma olarak askerlik yapmak

2 Kasım 2016'da 365.KD olarak Ankara Etimesgut Jandarma Lojistikte askerlik görevimi icra edeceğim. Gideceğim yerde birsürü rütbeli varmış diyorlar.. bakalım şansımıza askerliğimiz nasıl geçecek. Askerlik dönüşü bu entry güncelleyeceğim. Saygılar 26.10.2016

ateist oldugu halde dini deyim kullanmak

Allah Allah deyipte arkasından Allah'a küfür sıralayan tiplerdir.

google a site adresi yazan tip

aklı selim insandır.

emoların cep telefonu kullanması

k harfinin q olarak kullanan tiplerdir ayıca ş harfide yoktur onun yerine sh harflerini kullanırlar...

tayt giyip başörtü takan tip

türbanlı modasında ki yeni, etrafta sıkça görülen ve çoğalmakta olan türbanı moda olarak gören tiplerdir..

kızlığı bozuldu diye üzülen kız

Namusluym ayaklarına yatan kız tipidir, her ne kadar kızlıgın namusla alakaligi tartışılsa da pişman olacağı bir durumdur..

boş beleş hatun muhabbetleri

+ zeynep üst sınıfa yeni gelen batuhan'ı gördün mü?
- evet hayatım gördüm, çok yakışıklı..
+ canım yakışıklılık ne demek bittim resmen..teklif etmem lazım
- et bencede canım
+ ama korkuyorum ya kabul etmezse
- boşver o zaman, serdar nasıl peki
+ aaaa onada bitiyoruım.....

bu böle sürer gider....

yabancı dizi hayranı özenti kişilik

Yabancı dizileri sezon sonuna kadar izleyen hiçbir bölümünü kaçırmayan hatta kaydeden yeri geldiğinde kaçırdığı bölümü internetten izleyen genelde 5 bölümüde arka arkaya gözleri kızarıncaya kadar izleyen, ama yapmacık gelen birçok Türk dizisinden daha anlamlı ve yaratıcı - öğretici dizileri izleyen insandır...

ikinci eli makbul olan şeyler

kimi gitarsitler ikinci el kullanılmış gitarı tonları oturduğu için ilgi çekici bulurlar kimi çaylak gitaristler gitar öğrenmek için fazla para vermek yerine ikinci el gitar alırlar...

ülkemizde çok satılan şeyler

çakı, çakmak, ayna, tarak, beş metre don lastiği...

gün içinde illa ki kullanılan kelimeler

+ napıyon
- oturuyom, sen
+ bende aynı
- hmm ii
+ iyi

ilk cinsel deneyim sonrası düşünülenler

lan bende birşey sanmıştım, bu kadarcık mı...

100 yıl sonra doğacak bebelere isimler

001110111100001110111110000...

facebook ta günde 20 kişiyle arkadaş olan insan

sosyallik damarı patlamış insandır...

yazarların hepsi kadın olsa açılacak başlıklar

kadınlar hamamı tarzı sözlük...

justin bieber

youtube'den meşhur olan küçük bir velettir...

kızlar okumasın diyen insan

muhtemelen babasından gördüğü ve çevre baskısından gördüğü hareketleri uygulayan insandır, muhtemelen onun babası da hatta onun babasıda öyleydi...

ya google olmasaydı

google olmasaydı omurgasız bi canlıya benzetirdim interneti..

adını feriha koydum

aşk-ı memnun'dan çıkna herkese bi başrol veriliyor, tutmaz.. yeterinde dizi kirliliği varken üstelik..

uzun bacaklı kızlar

genelde sütunlara benzetilen kızlardır, bazen erkeklerin ağız salgılarını akıtsalarda çevrede rastlamak pek mümkün olmuyor, malum türkiye...