bugün

sevdiği entry'ler

yağmurlu bir akşamda göğe bakıp çay içmek

çay bardağının içine biriken yağmur damlalarının sıcak çayınızı soğutmasına izin vermeden , düşlerinizin de bir gün çayınız kadar sıcak olmasını dileyerek , gözlerinizi açmak istemenize engel olan yağmura bakmaktır.
akşam vakti olması hani bazı acılar olur ya gün gelir geçer , hani kıştan sonra bile bahar gelir ya işte o gündüz sağanak sonrası çıkabilecek gökkuşağının umududur. ama bazen de acılar öyle bir yağar ki üstünüze renk bırakmaz hayatınızda işte o ise kutupta kalmaktır baharın hep sizi teğet geçmesi ya da yağmurun akşam vakti yağması.

yağmurlu akşamda göğe bakarken gözlerinizden yanaklarınıza süzülen damlalar size değil yağmura ait olsun , bir elinizi çay bardağı sararken öteki elinizi saran insan yüreğinizi saranla aynı olsun.

gelecekteki sevgiliye not

Şimdi olmayan bir aşkın acısını hissediyorum içimde.Umdugum aşkın kırıntıları avucumda,sensiz geçen bir güne daha lanet ediyorum sevgilim.ozur dilerim sen olmayan birine verdiğim için ellerimi,sımsıkı sarılıp içime çektiğim için kokusunu.senin olmayan gozlere baktığım ve gulumsediğim için özür dilerim senden.
Sen sanıyorum kimi görsem,seni arıyorum her yerde gozum bağlı bir işaret ver,ver ki anlayayım sen olduğunu.bul beni,sar kollarına ve her defasında sonmus gibi sarıl ki sınırsız olsun kollarında geçen dakikalar.seni görüyorum gokyuzunde,güneş ısığını iliklerimde hissederken seni alıyorum içime her nefes alısımda.her yer sen kokuyor,gozlerim seni özlüyor.ve her bir parçam seni,senin bana gelmeni bekliyor ozlemle.

Not: 2 mayıs 2015.