bugün

entry'ler (18)

36 yıldır aralıksız oruç tutan adam

aralıklı oruç yani?

yazarların şu an dinlediği şarkılar

batuhan polat - aynı değil.

sözlük yazarlarının yedikleri kazıklar

(#45530021) bunu yazdığım kız tarafından da aldatıldım. *

sevgiliyle yapılacak aktiviteler

(bkz: rimming)

sözlüğün sarmaması

bir mesaj gelse, öyle bir saracak ki. gelmiyor. gelmiyor..

yeşil deyince akla ilk gelenler

(bkz: yeşil deniz)

lise ve önlisansın lisanstan avantajlı olması

çok doğru bir önerme.

önlisansın 1. senesinin sonunda ortaöğretim kpss puanı ile memur oldum. 2 sene çalıştıktan sonra, ben hayatımı böyle mi geçireceğim, diyerek istifa ettim. daha sonra iş hayatına atıldım. o gün bugündür de çalışıyorum. benim açımdan haklı bir önerme.

sözlük yazarlarının kötü huyları

güvenemiyorum. her birinde aldatılınca ilişkilerimin, güvenemiyorum. ve bu güvensizliği hiç hak etmeyen insanlara yaşatıyorum bunları. ölsem, yeridir. ölsem ve yok olsa güvensizliğim ki daha önemli tenimden, ruhumdan; işte o zaman rahatlardım.

xiaomi

dahili depolama alanindaki verileri sd karta aktarmak istedigimde izin ver uyarisiyla karsilastigim ve hicbir sekilde atlatamadigim durumla karsilastigim telefon markasi.

yardim edecek var mi?

ankara

garip sehir.

ulasimi istanbul'daki kadar opsiyonlu degildir. her an her yerde taksi kullanma sansiniz bulunmaktadir. ve en onemli ozelligi ise sogugu cok keskindir.

zeki müren

55 63 kayitlari albumundeki gibi devam etseydi eger okuma uslubu cok ama cok daha farkli bir sanatci olacakti kendileri.

ne zaman piyasaya oynamaya basladi eski o ilk uslubundan uzaklasti, iste o zaman kendisi icin sikintili donemler basladi.

asgari ücret

her yil cesitli kuruluslar tarafindan belirli donemlerde enflasyona bagli olarak belirlenen en dusuk calisan maasi.

beddua

kotu dilegin din icerisindeki ismidir. farscadir.

aydınlanmış insan

ayni zamanda sessizlesmis insandir da. aydin insan sessizdir, laf anlatmaya calismaz. karsisindaki anlamiyorsa eger, peki der ve gecer.

evlilik

zordur. ve gerceklestigi andan itibaren hicbir sey eskisi gibi olmayacaktir. asla.

vazgeçmek

bir devrimdir. ancak oturmus karakterlilerin yapabilecegi bir devrimdir.

japonya

20. yuzyilin ortalarinda cok ama cok buyuk zorluklar yasayan ulkedir.

murphy yasaları

her zaman icin insanin cikarlarinin tersine bir madde bulunan yasalardir.