bugün

entry'ler (231)

müslüm gürses

Müzik ruhun gıdası ise bu adam gıda mühendisidir.net

30 yaşından büyük yazarlar silinsin kampanyası

Bir an önce yapılması gereken eylem. Türk tarih kurumu mu lan burası ? Banane senin birinci dünya savaşında hangi cephede savaştığından. Teyzenin torunu olacak hala burada kendini kanıtlama derdinde yav. Yazma ablacım yazma istemiyoruz seni.

uludağ sözlük evlenilecek erkek listesi

Neyse sıramızı alalım nolur nolmaz, kısmetinin peşine düşeceksin.

türklerin yapacağı seks robotuna isim önerileri

Delgeç. Bence güzel.

büyüdükçe fark edilen şeyler

Yaşamanın gerçekten zor olduğu.

2014 dünya kupası ndan akılda kalanlar

Hala 7-1 lik Brezilya Almanya maçını yazmayanlar var.

islam ın simgesi

islam sembollere, benzetmelere, putlara karşı olduğundan mütevellit fiziksel bir simgesi yoktur. En büyük simgemiz kuranı kerimdir.

çarşamba rakısı

Çarşamba ilçesinde üretilen rakıdır efendim.

2 hafta sözlükte takılıp kız düşüremeyen mal

Yardım edin çocuklara ya kimse yok mu aloooooo ?

23 aralık 2017 real madrid barcelona maçı

Şanlı Barcelona’nın kralın köpeklerine küsküyü vereceği maç olacaktır.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

zeki müren in en güzel şarkısı

Sen kimseyi sevemezsin.

yapmaktan hoşlanılan şeyler

safa yatmak. hayatımda en zevk aldığım şey. bir konuyu bilmiyormuş gibi yapıp arkadaşını keklemek, derslerde salağa yatıp, sürekli soru sorup anlamıyormuş gibi yapmak ve sonra sınavdan 100 çakmak, bilmiyorum, anlamıyorum gibi kelimeleri sürekli kullanmak. tabi bunlar hep bir amaç dahilinde. karşındaki seni salak sanıyor ama bilmiyor ki ayağımda dolandırıyorum saf oğlu safı. nereye istersem oraya çekiyorum. asgsfakkdjsffgh

kızların en beğenilen yerleri

Tabiki gamzeleri. Bunların bir de dudak bitiminde oluşanları var küçücük. Immmaah.

fatih terim

Galatasaray’ı Galatasaray yapan kişilerdir. Ali sami yen, Turgay şeren, Metin Oktay, Fatih terim, Özhan Canaydın, Hasan şaş. Bu isimler olmasa Galatasaray da yoktur. Sizin şu kurum sevdanıza bitiyorum lan. Adam bir de gelmiş Fatih terim in taktik bilgisi sıfır demiş, bunu diyen adamın evinde 6 tane kahve kupası yoktur. He evet gazla çalışıyor, motivasyon rerörö. Madem öyle her sene şampiyonlar Ligi şampiyonu olsun jose mourinhonun takımları. Adam Kayseri’ye geldiğinde aynı şehirde bulunduğum için özel hissetmiştim kendimi. Özetle Fatih terim şuan için en mantıklı karardır. Fatih terimle dalga geçen bebeler ya 13 yaşında ya da aptaldır.

artık yılları hesaplasaydık 2022 deydik

(bkz: Beşiktaş’ın artık 2 şampiyonluğu)
Bana bunu çağrıştırdı.

her il ve ilçede en az 1 tane olan dükkan isimleri

Dükkanı bilmem ancak aydınlıkevler mahallesi ya da semti olmayan bir şehir görmedim.

dünyanın en romantik şehirleri

Tabiki Kayseri amk tartışıyorsunuz bir de.

malatya 2 4 galatasaray

maçın skorunu yazıyorum yeni malatya 3-1 galatasaray. Geçmiş olsun.

denize düşen hdp liyi mi kurtarırsınız akp liyi mi

Eğleniyor muyuz gençler ?