sevdiği entry'ler

sınıf başkanı bile böyle seçilmez lan

eğer lisede sıkı çalışırsan ileride yılmaz özdil olabilirsin.

alphonse lavallee'ye sevgilerimle.

başkanlık gelince kemalistler nereye kaçacak

Biz burdayız aslan parçası. Baskanlık nereye kacacak bakalım.

simit için gelen martıya anayasa kitapçığı atmak

martıyı koyun sanmakan olur bunlar.

dolar 3 lirayken ahmetin 500 bin dolar borcu vardı

bir sorunun başlangıç cümlesidir.

dolar 3 lirayken ahmet iş yaptığı bir firmadan 500 bin dolarlık mal almış idi. aldığı bu malı yaklaşık 1 milyon 750 tl ye satacak ve 250 bin tl kar edecekti. bu geçen süre zarfında dolar 4 lira oldu. ahmetin son durumu nedir?

polis maaşıyla jeep almak

bunun yanında 2-3 apartman ve yazlık alınca insan düşünüyor. bu adamlar kaç para maaş alıyor?
edit : jeep deddiğim 150 bin tl

penis penise değerse ne olur

p ler birbirini götürür enis olur.

1 ocak 2017 ortaköy gece kulübü saldırısı

Kim bilirdi ki on'dan geriye sayarken, aslında son'dan geriye saydığını; adı eğlenme olan şeye, başkalarının eğlen-me diyebilmesiyle canından olacağını.?!

reina saldırısına sevinenler listesi

Aslında olayın özümde yatan insanın en iğrenç duygusu kıskançlık. Bu aşağılıklar seviniyor çünkü biliyorlar ki hayatını kaybeden o insanların yaşadığı hayatı hiç bir zaman yaşayamacaklar. Hiç bir zaman olar gibi gençliklerinin tadını çıkaramayacaklar ve sırf bunun için ölesiye nefret ediyorlar mutlu insanlardan. Ve inandıkları sözde arap dini ile kendilerini teselli ve motive ediyorlar.

bugün bankamatikte sıra bekliyordum

bugün bankamatikte sıra bekliyordum arkamda yaşlı bi amca vardı.sıra bana geldiğinde fazla beklemesin diye sıramı ona verdim . teşekkür edip ben pek anlamam oğlum bana yardım eder misin dedi tabi amca para mı yatırcaksın dedim.cebinden 200 tl para çıkarttı uzakta okuyan oğluna göndermek istediğini söyle.ben amcanın yüzündeki buruk çizgilere dalmış içim cız ederken bir de kalem uzattı.paranın üsüne canım oğlum seni çok seviyorum dikkat et kendine yazar mısın dedi gülümseyerek.tamam amcacım dedim ama ona başka para gider diyemedim...

dünya düz mü yuvarlak mı

Mersinli hemşehrilerim olaya el koymuştur. Bu olaydan sonra dünya düzdür demeyin.
görsel

gecenin duvar yazısı

görsel

iki gündür aynı yemeği yemek

Misafirlikte 2 gün aynı yemeği yedik 3. Günde ısıtacaktı ki koktuğunu fark edince döktü yarabbi şükür dedik.

ücretsiz toplu taşıma süresi uzatıldı

Maşallah ülkede demokrasi, komünizm, sosyalizm, totaliterizm, şeriat ne varsa 10 günde deneyimleyebiliyoruz.