bugün

entry'ler (11)

beyaz tv

malum saldırıda sadece masum güvenlik görevlisi yara almış olan kanaldır.

d smart

dt den 1 2 hd kanal dışında verdiği farklı bir hizmet bulunmayan dijital platform. turkiyede ancak digiturkun bu saçmalıklarından bıktım lig falan da izlemem diyenler bir de çok zengin olup şampiyonlar ligini izlemek isteyenler alıyor ki zaten cl yi izlemek isteyen herkes ücretsiz olarak izleyebilir ama lig ihalesine girer ve kazanırlarsa dt den daha iyi yayın yapacaklarına eminim.

zemzem suyu

çay yapımında kullanılmasını tavsiye etmediğim su. zira damak zevkinizin temelini çökertip çay sevginizden fatal error alma ihtimaliniz yüksektir.

star

1 haftadır ara ara apartmanın önüne 5-6 tane bırakılan gazete bugün de bırakmışlar aldım baktım ana sayfada salı günü net satışımız 214.940 teşekkürler yazıyor. apartmanın önüne bırakınca kim kime ne satıyor anlamadım..

didier drogba

hehe drogba kim la adam 40 yaşında diyenlere her maç ayrı ayrı cevap veren galatasaraylı olmasından gurur duyduğumuz topçu. şu an bi hagi değildir ama drogbanin da deyişiyle neden olmasın kupa orada bekliyor..

sunay akın

1.nesil usta yazar. ideolojisini fikirlerini desteklemesem de inkar edemem ki güzel yazıyor hatta onu okurken sevgilime sms yazarmışçasına gülümsüyormuşum bir arkadaşım söyledi. ayrıca sözlükten öğrendiğime göre şiir de yazarmış bilmiyordum.

wesley sneijder

sadece ismini yazmamızın tanım için yeterli olduğu galatasarayın güzide topçusu..

smiley

ygs 2013'e damga vuran paragrafın konusudur. smileyin ortaya çıkışını, kimin bulduğu ve ilk kimlerle paylaştığını anlatıyordu ;fakat şimdi sorun hiçbir şey hatırlamıyorum .

yandex browser

açılış hızı chrome ile yarışamayacak kadar yavaş olan internet şeyşi, aslında chrome dan gayet memnundum birbirimize yetiyorduk ama takımıma destek babında yandex galatasaray versionunu indirdim. dipnot: haxball oynayıp lag sorunu yaşıyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim

dexter

sezonda 50 şer dakikalık 12 bölüm yayınlanan amerikan dizisi. yvonne strahovski tüm sezon boyunca guest olarak gözüktü ama umarım yapımcılar onu bi kenara atmazlar çünkü dexter abimize çok uygun eli yüzü düzgün bi oyuncu. hannah karakterini ne kadar çok seviyorsam debrayi da aynı oranda sevmiyorum onun dextersiz olduğu sahneler dizinin 50 dk olduğunu hatırlatıyor. ilk sezonda dexter bıraksaydı da kardeşi debrayi doğrasaydı derim hep. ayrıca maria laguerta nın ölmesi de fena olmadı hani.

the big bang theory

hijyen, sağlık gibi konularda ne kadar hassas olduğunu 6 sezon boyunca şiddetle gösteren sheldon cooper karakterinin nasıl olur da mikro dalga fırın kullandığını çözemediğim amerikan dizisi.