bugün

entry'ler (13)

anzer balı

Güzel bir karadeniz türküsünde yer almayı başarmış güzelikte bir baldır.

Not: O, bal yer almayacakta hangi bal yer alacak.

edebiyat mezunu olup insaatta calismak

Hayatta her şeyin olabileceğine bir delalettir. Bu şahıslar tüm edebi bilgilerini inşaat alanına aktarılar; örneğin 5*10 kalıpları aruz vezinine göre çaktırırlar. Ayrıca şiirden lagırtıları işçilerin hoşuna gittiğinden sevilen tiplerdirler.

optik başkan

Çok şeye yazılablir hakkında; fakat ne kadar anlatılabilinir bilmem.. Hiç tanımadan ÇOK SEVDiK ABi...

tercihler mi zor öss mi

Kazandıktan sonra," Öss mi zor üniversiteyi bitirmek mi?" cümlesiyle değişecek söze başlangıçtır.

emre gumusdogan

Şiir emekçisi, siirakademisi.com'un yönetici şairi. Hayatı şiir olan, şiir gibi sevilesi insandır.

ahmet erhan

Son kitabı "Sahibinden Satılık Şiir" dir.

vakitler incelikler

Dosya olarak Attila iLHAn 2008 şiir ödülünü alan ve daha sonra iş kültür yayınlarınca basılan Hüseyin ALEMDAR'a ait şiir kitabıdır.

insanlari zorla akp ci yapmak

Düşmanımın düşmanı dosttumdur, felsefesinden hareketle uygulanacak bir eylemdir.

yazar olmak

Birgün bende olabilecek miyim? Cümlesini kuruduran tümce...

konserde çığlık atan kızlar

Taaaarkaaaannnnn diye yırtınıp sinir krizleri geçiren yurdum insan manzarasına örnek tiplerdir...

hüseyin alemdar

"Vefa" şairi, inceliklerin her türlüsünü barındıran şair. Türk şiirinde değeri yeni yeni anlaşılmaya başlanan şair; nitekim Attila iLHAN şiir ödülünü aldı. Orhon Murat ARIBURNU'nun vefa arkadaşı ve şiir yarışmasının babası, annesi bilimum her şeyi... Hiçbir yakınlığım olmasada sevilesi seviyorum senii...

cirkef futbolcu

Ayaklar susunca çeneye vurur tabirine uygun olarak hareket eden futbolcudur.

merhaba

Sözlüğe yeni üye olmuş bir çaylağın,ki burdaki çaylak benim, şahısımca yazabileceği ilk entry olsa gerek. Merhaba Sözlük...