bugün

entry'ler (15)

o görüntüler istanbul da değil

(bkz: bursa çocuğuyum)

insanı çileden çıkaran reklamlar

tozlu.com salak salak kikirdeyen kızlar.

https://www.youtube.com/watch?v=0jXAu3k7TgI

beşiktaş gene puan kaybetmemiş

hayretler içerisinde okuyorum yazılanları. hiç mi maçları izlemiyorsunuz? rize sekiz kiş kalmalıydı. penaltıda ikinci sarıyı çıkaramadı hakem. yine hakem hataları beşiktaş aleyhine. sonra da neymiş efendi yok tüpçü yok lig tv yok 4. yıldız.

cermodern

açık hava sinemasında, bir sonbahar akşamında, sonbahar filmini izlerken, ulan yağmur yağmasın şimdi buraya da diye düşünürken yağmurun yağdığı yer. düşüncelerimi haksız çıkarmadığı için kendine teşekkürü borç bilirim. pizzayı güzel yapan bir cafe işletmesine sahipler, tavsiye ederim.

didem madak

neden kadın şairlerin şiirlerinde duyguyu yakalayamıyorum diye düşündüğüm anlarda, yüzüme tokat gibi çarpan şairimiz. güzel insanların erken ölümleri şaşırtmıyor artık.

aşk olmadan evlenmek

(bkz: aşk olmadan seks olur seks olmadan aşk olmaz)

imkan olsa evlenilecek ünlü

nasıl adı hiç olmaz diye hayretlendiğim; katy perry.

vurduruyordur yerine alternatif sözcükler

gömdürüyordur.
diyeceğim diyeceğim çaylak olduğum için yetersiz kelime ebatı.

beşiktaş

ankara'ya yine gelmesini beklediğimiz, gelince passolige rağmen koşarak gideceğimiz benim için bir spor kulübünden öte spor kulübü.

çok sinirliyken yapılabilecekler

çok sinirliyken hiçbir şey yapmıyorum, kesin çözüm.

galatasaraydan nefret etme nedenleri

laz bir yöneticiye sahip olmaları benim için listenin en başında gelir.

domino s pizza

sürekli adımı soyadımı yanlış yazarak reklam smsleri atan pizza firması.

parasızlık

karaborsa bilet alıp da otobüs parası bulamayıp tiyatroya gidememek.

ankara

en kalabalık trafiğinde bile en fazla 15 dakika beklenen şehirdir. buna bile laf söyleyen istanbul trafiğinde araba kullanmamış demektir. şaşmaz'ı eskişehir yoluna bağlaması da ayrı bir zevk. ha bütün bunlar melih bey'in kötü başkan olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir.

yurtiçi kargo

dağıtım yapan elemanlarıyla ne kadar iyi anlaşıyorsak, şube elemanlarıyla o kadar kavga ettiğim firma.