bugün

entry'ler (1)

eski sevgiliden alınacak en iyi intikam

Şimdi arkadaşlar bir çoğunuz intikam almamak en iyisi filan hayatım boyuncada böyle birşey düşünmemiştim ama o kadar çok Acım var ki artık düşünüyorum tanıştığım ilk günden ayrıldığımız güne kadar ben istemediğim haşde tuvalete giderken bile haber veren uyumak dışında günün gerikalan saatini çalışırken bile birlikte geçiren ailenle tanısıp ailesiyle tanıstıran hatta arkadaslarının içine girip onların ailesiyle tanışan ve etrafımdaki herkesin mükkemmel diye gösterdiği şahıs bir beni eve bıraktı görüşürüz aşkım dedi ve gitti ne bir neden nede baska birşey hiç biley demeden şimdi öğrendim ki daha ayrıldıgımız 10 gün olmadı sevgili yapmış kendine havalara ucuruldum insan üzerinden bir anda yere çakıldım ve hiç bir nedeni yok dün hediye aldı bugün güle oynaya eve bıraktı ve bidahada ortada yok he bide üstüne ben sucluymusum gibi beni heryerden silip engelledi atarlı giderli şarkılarla video paylastı biz bu insanla bayram sonrası söz düşünüyorduk hatta okadar ki benden ayrıldıgında etrafımdakiler seni sınıyordur büyük bi süprizle gelicek filan diyip inanmadılar ben bu insandan nasıl intikam almıyayım siz söyleyin ?