bugün

entry'ler (23)

yarrah bio

bir kedi maması markasıdır.

düzova

soyadımdır.

baran

ismimdir.

tolga zengin

insallah Besiktasa Gelir Dedigim Kaleci.

cevabı merakla beklenen sorular

alinin sol elinde 5 fındık var bu fındıklardan 3ünu sağ eline koyduğuna göre güneşin ağırlığını hesaplayınız.

iğne ile kulak içi kaşımak

lan düşünürken bilr canım acıdı nerden geldi aklınıza arkadaş ya.

benden yazar olurmu dersiniz

ben pek anlamadım bu sistemi yazar olmak için çalışıyoruz ama olamadim gitti :D gecen birini gördüm 10 entry girdi. yazar oldum diye hava yapıyordu millete:D

yalnızlığın kazandırdıkları

yalnız erkeklerin genelde sağ kolu sol koluna göre daha kaslı olur.

kaslı erkeklerden hoşlanan kadınlar

kadınların %90ıdır fakat kaslı erkeklerden hoşlanan kadınların %90ıda bildiğimiz göbekli bir türk erkek modeli ile evlenmiştir olmasada yapacak birşey yok hesabı.

sözlük yazarlarının cahil olması

bazı yazarlar iÇin doğru olmasada üyelerin şikayetÇi olduğu durumdur.

league of legends

uzun süre oynadığım fakat oyundan Çıkanların(afklerin) banlanmaması ve küfür edenlerin sadece raporlarsak sohbet banı almalari gibi sebeplerden yani riot gamesin ilgisizliği yüzünden bıraktığım oyundur.

ayan

bir isimdir tahminimce ayhan isminden türemiştir pek yaygın bir isim değildir aynı zamanda kuzenimin ismidir.

obiwankenobi

star warsda anakin skywalkerın hocası olan ve öğrencisi anakin tarafından öldürülen sakallı sempatik jedi.

uludağ sözlük

daha serbest olması nedeniyle bugün üye olduğum interaktif sözlük.

metin 2

küçükken oynadığım oyuna para yatırmadan hiç bir halt olunamayan bir mmorpgdir.

hangover

izlerken sürekli güldüğüm bir filmdir tartışmasız en iyi komedi filmlerinden biridir.

the dark knight

izlerken tüylerimin diken diken olduğu mütiş bir filmdir yönetmeni christopher nolandır bu adamın her filmi izlenir.

mide bulantısı

genelde arabada uzun ya da virajlı yollarda olur şiddeti kişiden kişiye değişir.

bitlis denince akla gelenler

benim aklıma bitler geliyor ama yalnız değilimdir heralde.

biscolata erkeği ve türk erkeği arasındaki farklar

kedi ve köpek arasındaki farklardan daha fazla olsa gerek.