bugün

entry'ler (83)

ay neden üzerimize düşmez

şey ya, yukardan halatla bağlı.

türkiyenin 100 senede başardıkları

Keşke 100 sene öncesinde kalsaydık da bişey başarmasaydık.
Cahil, ahlaksız, merhametsiz bi nesil yetiştirdik.

sevgilisiz olmak

289 gündür içinde olmadığım durum. Ama bekarlık sultanlık değil yani o konuda anlaşalım sizi kandırmışlar.

aşık olmak için fazla yakışıklı olan erkek

Aşık olan beden olsa tamamdı da, bunun gideri yok. Her nefis aşkı tadacaktır demelik başlık olmuş.

meral akşener in bahçeli ye karşı tek aday çıkması

Parti için yılların sözde liderini koltuğundan kaldıracak bi yürekli çıkmış çok mu? Kadının gücünü ve cesaretini küçümsememek lazım.

kurandan daha iyi bir kitap yazmak

Size Peygamber efendimiz cevap vermiş zamanında;

“Sizler (kıyamet günü) Allah’ın katına Kur’an’dan daha üstün bir şey ile varamazsınız.” El itkan:2/333

kızların askere alınması

Keşke dediklerimden.

bankacı olmak

resmi tefecilik.

kızmış anne söylemleri

körolmayasıca.

kalbim 3 oda 1 salon diyen kız

Bu kıza yanaşan bir erkek daha önce o 3 oda 1 salona kaç kişi sığdı bi düşünmeli derim.

16 yaşında hayatın sırrını çözmek

Organik kimya felan çalışıyo heralde. Bunun başka açıklaması olamaz.

türk kızı

Dünyada kadını ve kadınlığı en iyi öğrenmiş, görmüş, kültüründe görevlerinin ve değerinin en iyi bilindiği, yeri gelince narin zayıf, yeri gelince erkek gücüyle yarışacak kadar gücü kendinde bulabilen kadınların kızların yaşadığı tüm bunlara rağmen en çok kadın cinayeti haberi okumuş görmüş yaşamakta olan ülkenin şanslı cinsi. Türk kızı.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Bıktım ve gitmem gerekiyor.

gece olunca uyuyan insan

O ben değilim. Ama normal insanlar gece uyur doğrudur.

sevgiliye hitap biçimleri

Huzurum.

aşk

Aşk, sarıldığında nefes aldığını bile unutup Dünya'dan kopmaktır. Aşk, kalp atışlarını dinlerken uyuyup sabaha huzurdan uyanamamaktır. Aşk, öfkeden delirsen de aşığım diyebilmektir. Aşk,telefonun çaldığında cebinden çıkarırken hayatım yazsın diye ummaktır. Aşk, tıka basa mutlu eden en muhteşem duygudur.

bekaret niçin önemli

Türk ve Müslüman bir ülkede yaşadığımız için. Kültürümüzün en kesin ve katı kuralları koyduğu meselelerden. Ama tabi insanın kendine ve evlenip ömür süreceği adama saygısı olmalı o ayrı.

kız kardeşinin sevgilisi gelince evden giden abi

Kız kardeşinin sevgilisi için bi koşu işkence aleti bulmaya gitmiştir. Başka türlü o abiyi o evden kim ayırabilir.

ilk sevgilisiyle evlenen insan

ilkokul aşkıyla beraber olan ve evlilik için yıl sayan biri olarak bunu yaşadığımda hissedeceğim mutluluğu düşünemiyorum.

iş kazaları

En ağır vakalardandır. Acil serviste önceliği bulunmaktadır. Ayrıca adli vaka kategorisine girer. Genelde sağlıklı bir insanın saniyeler içinde hayatına mal olacak şekilde yaralanmasıyla veya bir uzvunu kaybettmesiyle sonuçlanır.