bugün

entry'ler (12)

asker ve polislerimiz tayyip için ölüyor

Sozde analar ağlamasın diye çözüm süreci yapıldı ama asil amaç akp ye oy kazandirilmasiydi fakat bu süreçte pkk güçlerini toparlayıp hergun Şehid vermemize neden oldular bunun sorumluluğunu kim aldı kimse! Devletin yapması gereken birşey daha var oda hdp li milletvekillerinin hepsini vatandaşlıktan çıkarması şarttır. Ben şahsen benden alınan verginin afedersiniz o or*spu çocuklarına maaş olarak verilmesini istemiyorum.

gerilla

K*rdistan diye sözde doğuyu ayrı bir devlet kurcaz diye b*k yoluna geberip giden , ellerine aldıkları bir masaüstü bezini alıp bayrak diye sallayan , askerimizi çatışarak değilde kahpece bir pusuda yada yola kurulan bombalarla Şehid eden , fistan giyip kaçmaya çalışan canlılardır.

arabayla giderken yolda yürüyen kızlara laf atmak

P*clerin kendilerince yaptığı bir çeşit sapıklıktır.

9 10 ve 11 inci nesil sözlüğü terk etsin

ben 11. nesil olarak şunu söylüyorum tamam bazı kişiler sırf trollük için girmiş olabilir fakat ben onlar gibi trollük için girmedim yani şunu bilin biz küçüğüz diye bizi bu kadar hor görmeniz , küçümsemeniz hiç doğru değil ben 18 yaşındayım daha öncede de takip ediyordum sonradan kaydoldum bu başlığı yazan yazara söylüyorum siz direk yetişkin doğmadınız sizde bizim şuan ki bulunduğumuz yaşlardan sizde geçtiniz bu başlığı açarak kendi akıl yaşınızı belli etmiş oldunuz unutmayın ki akıl yaşta değil baştadır zaten bu sitedeki yazarların açtığı birçok başlığa bakıyorumda ya abaza yada saçma salak başlık açıyorlar bize değil o başlık açan yazarlara tepki gösterin bence.

beden eğitimi öğretmenliğinin zorlukları

2 türlü öğretmen vardır 1 si yoklamayı alır dersin geri kalanını top verip oynayın der kimiside cirit atma okçuluk güreş gibi faaliyetleri öğrenciye gösterip öğrencinin hangi spora yatkın olduğunu ölçer.
Öğrenciler genelikle ilk öğretmeni sever.

kürtlerin türklerden daha medeni olduğu gerçeği

Eşşek s*k*p pislik içinde yaşamakla medeni olunuyorsa biz medeniyetsizliğimizden memnunuz.

uçakta kürtçe anons talebinin reddedilmesi

Bu ülkede tek dili vardır oda Türkçedir madem çok kürtçe anons istiyorsunuz gidin ırakta uçağa binin işidten korkuyorsanız kusura bakmayın bizim yapabileceğimiz birşey yok.

mustafa kemal atatürk bugün yaşasaydı

Atatürk yaşasaydı muhtemelen doğuda gerçek bi bayram temizliği başlardı. Ülkemde halkı ezecek hiçbir devlet adamı olmazdı ve son olarak TBMM'nde pkk ve yandaşı hiç bir it barınamazdı buna emin olun.

skyrim de kürt ırkı yok diye dağa çıkan kürt

kürdistanı kurmaya çalışan kürtlere tek sözüm inşallah bordobereli abilerimizle bian önce tanışmalarını isterim.

türk askeri kafirdir

Bu başlığı yazan yazar acaba müslüman mı onu bi sormak lazım. Ayrıca Türk askeri ona ne yapmış ki bu kadar kuyruk acısı var.

uçakta türk olduğunu belli etme yolları

Uçakta yiyecek ve içecek pahalı olduğu için yanımızdaki çanta veya bagaja koyduğumuz gizli yiyecek/içecekleri uçakta tüketmektir.

hoş geldiniz

Eve gelen misafire yada dükkana gelen bir müşteriyi karşılama cumlesidir.