bugün

entry'ler (40)

15 temmuz demokrasi destanına tiyatro demek

afedersiniz ama itliktir. evet.

uşak üniversitesi

burası geldi beyler okunur mu sizce?
okuyan suserlerin yeşillendirmesini istediğim üniversite.

açıkçası sözlüğe kız düşürmek için geldim

açıkça niyetini belli eden yazar beyanı. evet.

zed

587bin şampiyon puanı ile çılgın attığım muzzzam lol karakteri.

ramazanda sakso çekmek günah mı sorunsalı

sperm yutmadıktan sonra günah olmayan sorunsal.

15 temmuz demokrasi destanına tiyatro demek

en hafif tabirle yavşaklıktır. evet.

sevişirken üzüm yiyip şarap içmek

Nefes nefese kalma anınızda boğazınızda kalan şarabı karşınızdakinin yüzüne tükürünce görürüm sizi. Hem üzüm gaz ya da ishal yapar derler, siz deli misiniz? resmen sevimeyi bok etmissiniz.

küvette uzanıp şampanya içip müzik dinlemek

Sonu elektrik çarpmasıyla bitebilecek bir dinlenme olup, sonsuz bir dinlenişe yol alabilirsiniz. Bence böyle keyfi şeyler canınızdan önemli değil.

balık burcu erkeği

Balik burçlarının genel olarak beceriksiz, gereksiz anlamsız duygusallığa sahip olduğunu, bencil olduklarını gözlemlemişliğim var.

kişinin kendine yapabileceği küçük iyilikler

Yürüyüş yapmak.

kktc nin rumlara verilmesi

böyle bir durumu kimse istemez. kimsenin işine de gelmez. kıbrıs işi çözülürse batı nasıl üstümüze gelecek? kıbrıs'ın huzuru toprak verilip, alınmasıyla çözülmez. kıbrıs adasında rum-türk devletleri birleştirilir ve ortak bir hükümet kurulursa anca o zaman huzur sağlanır. rumlar buna uyar mı? hayır. uysalar bile bu uyum max 4-5 sene sürer adada yine katliamlara başlarlar.

kıbrıs inanılmaz güzel bir ada. kıbrıs'daki türk toprağına yeterli önemi vermemek hükümetin hatası.

15 temmuz demokrasi seksi

15 temmuzda yapacağım eylem. evet.

uludağ sözlük

Başlıkların aşırı anlamsız olduğunu düşüyorum. Yönetim buna bi el atmalı.

uçan arabaların sadece hayallarde kalması

Hüzünlendiren gerçek. 2017 yılına geldik hala uçan arabalara dair bir çalışma yok. Kaldık 4 tekerleğe.

dövme yaptırmak

20'li yaşlarımın ortasını geçip aklımı tam yerine oturttuğumda gerçeklestirmeyi düşüyorum.

bunalmak

için içine siğmıyor hani. Zihnini boşaltıp, sessiz bir odada gözlerini kapatmak istiyorsun.

köstebek

Kadıköy'de bulunan daha çok hediyelik eşya satışı gerçekleştiren mağaza.

kar topu oynamak

20 yaşımdayım çocuklar gibi saatlerce sıkılmadan kar topu oynayabilirim. istanbul'a kar düştüğünden beri hergün en az bir saatimi kardeşimle dişarda kar topu oynayarak geçirdim. Tüm üzüntümü, hüznümü alip götürdü karlar.

1 doların 9 tl olması

Gelecek sene için beklenendir.

2017 den beklentiniz

7 benim için güzel bir rakam. Hayatım da 7 ile alakalı olup beni mutlu etmeyen herhamgi bir şey yok. Umut beslediğim bir yıl. Güzel olacağına ciddi bir inancım var.