Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /var/www/vhosts/uludagsozluk.com/httpdocs/zlib/yenim/index.php on line 59 pilotmont - uludağ sözlük
lütfen yazars, konu veya tarih kısmını doldurarak arama yapınız.

o bi'yazar kişisidir.
pilot mont.
pilotu saymassak, montu kalandır.
o halde üzerinde patchleri olandır.
o bir (bkz: borsa ile ilgilenen yazar)
yaran guzel entryler sahibi (#94006)
yazilari okuyan,okuyup ta kalmayip hic dusunmedigim halde yazimi carpici olduguna bana gostermis,boburlenmemi saglayan,iyi niyetli yazar.nickide cok sik.yalniz anket zannedilip hakkinda entry girilirse sasrimamasi gerekir.hos gelmis,sefa getirmis sozluk yazari.
zeki olduğunu gizleyemeyen, entryleriyle bunu herkesin gözleri önüne seren bir sözlük yazarı.
hakkında bu kadar beyan girilince uçtu sandığım * sempatik yazar... *
aa pilot montu diye başlık açmışlar diye atladıgım sonradan yazar oldugunu anladıgım merak ettiğim kişiliktir.
an itibariyle 1000.entrysini nereye nası gircek diye beklediğimiz yazar *

(bkz: hayırlı olsun)
hakkımda ilk başlığı açması dolayısıyla müteşekkir olduğum ve bu vesileyle tanıştığım,aynı zamanda yarı hemşehri olduğumuz dede.yani birinci nesil.yukarıdaki entrylere bakılırsa çetin cevizle karşı karşıyayım.ailece ilgiyle takip ediyoruz bundan sonra.
1001. entrysinde bizleri unutmamış nice 1000. güzel entry ve başlıklara dediğim ve beni desteklediği için teşekkür etmek istediğim yazar arkadaşım.
kocaelı hakkında cok fazla bılgı sahıbı yazar....
açlıktan gözü dönmüş bir yazar olan beni, açtığı izmit simidi başlığı ile perişan eden, sözlüğe simit dağıtacağını söyleyen, eğer bu planını gerçekleştirmezse büyük bir hüzün ve açlık yaşamama sebep olacak olan, sözlüğün favori yazarlarından biri.
pilot olduğu tahmin edilen yazar.
mont olduğumu, online listemdeki mesajımda ısrarla belirtmeme rağmen bana pilot muamelesi yapan yazar arkadaşları, çok sevmeme rağmen esefle karşılıyorum. *
mont olduğu tahmin edilen yazar.*
yazilarinda zekasini, okurlugunda hakkaniyetini sergileyen birinci nesil yazardan ote birinci sinif yazar.
gercekten sözlukte pilot koltugunda pilotmont uyla oturması gereken yazar
bu nicke sahip kisinin yazar olarak takdir gordugunu anlamis olmam ve kendisini tebrik etmemle birlikte konuyu montuna cekecegim kisidir. genelde yesil olan bu montlar cogunlukla cesitli filo patchleriyle susuludur. sol ust gogus kisminda pilot brovesi, onun altinda da pilotun adi soyadi ve kan grubu yazan arma bulunur. bu montlarin ici cogu zaman turuncu olup, herhangi bir arama kurtarmada ters giyilerek dikkat cekme ozelligi vardir. icine beyaz tisort giymek ve ray-ban gozlukle tamamlamak suretiyle top-gun imaji yaratilabilir.
(bkz: biz bunu hep yapardik)
sözlük yazarlarından biri.an itibariyle ogrendimki cizgilere basmadan yürüyenlerdenmiş.ne mutlu. *
an itibariyle sözlüğe günün 238inci entryimden sonra varlığımı farkedecek kadar dikkatli, ama bunu farkedecek kadar dikkatli tek kişi olan birinci nesil abimiz, babamız, ağamız. bizler senin marabalarınız.
zirvesi zirvesi şeklindeki entrylerle sol frame'i dolduran yazar *
haznedaroğlu: yaf ne bu senin yaptığın?
pilotmont: ne yapmışiım.
haznedaroğlu: sol frame i zirvesi zirvesi diye doldurmuşsun.
pilotmont: tamam bir daha doldurmam.
düşünen baloncuk( haznedaroğlunu sakinleştirelim zirvesi, sol frame i zirvesi zirvesi diye doldurmayalım zirvesi.)
başlık açıyorsun diyor ki ''bak hoca bu şöyle şöyle haberin olsun''. insanı göt etmektense uyarmayı tercih eden biri. sen de gir enrtry ''lan bik bik olur mu öyle bi boktan haberin yok'' diye geç taş*ağını olsun bitsin değil mi? ama yok o onu yapacak kadar bik bik değil. özel msjı sadece ta*ak geçmek için kullanmadığı ve insanları uyarmak için kullandığı için teşekkür ettiğim yazardır.
akşam akşam yiyecek listemize yeni bir yiyecek çeşidi ekleyerek beni kopartmış yazar.*
(#540673) entrysiyle taktir ettiğim hayal gücü geniş şahıs.