bugün

bütün gün boş boş hayal kurmak yerine, bunları gerçekleştirmem için güçlü bir iradem olsa çok mutlu olurdum.
Bir miktar çok para.
Kat kat tat marketlerde satılsaydı mutlu olurdum.
görsel
Hayata devam edebilecek enerjim olsaydı çok mutlu olurdum.
Kanserin ilacı yapılsaydı.
1. Ferrari 458 italia.

2. Bebek sahilde dubleks.

3. 1 milyar $.

4. Kendra lust.
Bu sorunun cevabını bilmek.
Cidden ne çok isterdim beni neyin mutlu edeceğini bilebilmek. Ondan sonrası kolay zaten.
hep aynı yerde takılıkalırım:

beni dizine yatırıp şefkatle saçlarımı, yanağımı seven biri; mutlu olmakla kalmaz aşırı huzurdan ölürdüm.
başkası güler veya dalga geçer diye yazamadığım başlik. bazi insanlarin normal hayatlarina ulaşmak dusuncesi diyelim.
Uyuyor olsam mutlu olurdum.
evimde olup uyumak isterdim, sabahın 6 sından beri mutfaktayım. çok şükür ki sevdiğim işi yapıyorum.
Azure'a upload etmeye uğraştığım 4Tb boyutundaki pst dosyalarının uploadı bitse de yatsam acayip mutlu olurum... sürekli timeout hatasi veriyor deli ediyor beni...
Birilerinden mesaj gelse.
bir anda zengin olsam çok iyi olurdu.
Yağmur yağsa ve her yer toprak koksa.
Bir mucize gerçekleşip annem hastaneden çıksaydı fazlasının fazlasıyla mutlu olurdum.
Annemin dizine yatsaydim, saclarimi sevseydi...
Mutlugun tarifi olmazdi, ya da nerden bileyim kokusunu duysam, bir kerecik elini opsem,sadece sesini duymaya bile raziyim. Valla cok mutlu olurdum.
onu bile bilmiyorum. iş arıyorum, ne iş yaparsın diye soranlar oluyor, onu da bilmiyorum. sadece hayattayım, niye yaşadığımı da bilmiyorum.
istanbulda olsaydım keşke.
sabah kürt böreği yedim midem çok yanıyor, bi gaviscon şurup olsa hiç fena olmazdı.
iskender yedikten sonra üstüne künefe yiyip akşamüstü kimsenin olmadığı yüksek bir alanda güneşin batışını izlemek mutlu ederdi.
Valla şöyle acılı bir lahmacun.

Yanına salatasi ayranı cin biberi..
tam bir tavuk döner.
Dilediğim olsa sadece ben değil ülkenin yarıdan fazlası şu an mutlu olurdu.