bugün

Yemek yeemeek. Kokoreeçç.
Meybuz dayı.
istiyordum ve yaptım.
binamız eğitim bakımından çok yüksek bir seviyede değil. eski ve şimdi tekrar (kimse yöneticiliği almadığı için) yönetici olan fakat sürekli aidatları ordan burdan tırtıklayan yöneticimiz var. onun da destekçisi (çünkü babamın yöneticiliğinden bize gıcık ) bir sakin var, bu sakin diş hekimi olmasından ötürü diğer bina sakinlerini ezmeye çalışan bir kadın. babam yönetimin parayı nereye harcadığını (genel kurul kararı her ay asması gerekiyor) gösteren kağıdı ilan panosuna asmasını isteyen bir yazı asmış. bunun üzerine destekçisi ego kasan kadın diş hekimi (yaklaşık 60 yaşlarında) ilan panosuna bizi hedef alan saçma sapan şeyler yazıp altına uzman diş hekimi bla bla yazmış. babam yöneticiyle bir denetçi olarak konuşurken kapıyı açıp bir de çemkirdi taaa en üst kattan. kan beynime sıçradı. küçük bir bloknota “günde 1 defa talcid tablet hazımsızlığa iyi gelir. eczacınızdan tavsiye. uzman eczacı bla bla.” yazıp yazdığı şeyin altına yapıştırdım. her ne kadar uzman olmama 1 yıl kalsa da kimse bunu bilmiyor. ağzının payını vermesem bu gece uyuyamazdım. etki alanı toplamada sıfır, çarpmada birden hallice bir uzman diş hekimine alması gereken cevabı verdim. istedim ve yaptım.
Herkesten uzağa gitmek istiyorum, canımı yakamayacakları kadar uzağa.
Ak-107 tavşan indiren.
Şu yaşadıklarımın simulasyondan ibaret olduğunu söyleyen bilim adamı istiyorum. Gelsin desin ki, bu amk hayatı gerçek değil.
Eski mahallemde olmak istiyorum.
O eski arkadaşlarımı,arkadaşlıklarımı istiyorum.
Hayatın kahpe olmadığı yıllarımı istiyorum.
insanların huzur içinde olduğunu yılları istiyorum.
Bir derdim olduğunda
Derman olmasa bile,yanımda olcak birini istiyorum.
Evet bunu şu an istiyorum..!
görsel

Balık tutmak..

Yaz gelsin.
kuvvetli bi ağrı kesici.
Ölsem fena olmaz. Evet.
görsel
hızlı bir internet istiyorum apartımın internetinden nefret ediyorum.
uyuyabilmek.
Masaj. Birinin belimi kütletmesine ihtiyacım var, ayakla çiğnenmek istiyorum.
Sevgili cok mu klise olurdu?
bir savaş kazansam ben de diyorum. gerçi savaşa gerek yok.
Yediveren eflatun gül .
https://youtu.be/l-9VZZWtMfQ

şu abilerin yanına ışınlanmak istiyorum. Konuşabilirsem birine evlenme teklifi edeceğim.
Kedimi kucağımda uyutmayı, bi tüy yumağı nasıl bu kadar özlenir? ondan dayak yemeyi bile özledim.
Oturalım bir gecenin karşısına sarılmaya gerek yok. Geç karşıma neden ‘biz’ olamadık anlat.
biraz daha uyumak.

gözlerim, başım ağrıyor..
lütfen.

bugünlük uyumak.
halil sezai gibi isyan etmek istiyorum..
Hiç uykum yok , ama yazamıyorum ,konuşamıyorum kafamdakilerle başa çıkmak her geçen dakika daha bir zorlaşıyor sanki.Ulan gece ve ay yine yaptınız yapacağınızı...
Bira. Datçanın sessizliği. Yaz gecesi. Hamak. Deniz sesi. Yanımda sevdiğim bir bedenin sıcaklığı. Kokusu. Sabahtan kalma hafif tuzlu teni. Ürperten ama üşütmeyen bir meltem. Kırkırdamalar. Kaygısızlık.

Geçmişi geleceği siktiretmiş olmak ve o anı yaşamak.

Hiç ölmeyecekmiş gibi.
O an ölmüş gibi.
Uyumak.
Uyumam lazım.

Uyku.. Neredeysen gel artık.
Kalabalıktan. Uzak yalnız biz. Olalım istiyorum..