bugün

Diş ağrım dinmiyor dinmiyor dinmiyor. Acaba diyorum şu dişinol denen zıkkımı ağzıma boca edip gargara yapsam geçer mi?
"Ben sizin bitmek bilmeyen kalpsizliklerinizle uğraşamam" diye düşünüyordum.
hayır yani ben bi insanın ilgisini hissetsem ve o insana yakınlaşamıyorsam uzaklaşırım. neden bazıları ilginin köpeği gibi davranıp dengesiz oluyor?
bu real madrid nasıl bi orospu çocuğu takımdır lan.
3. dünya savaşı er ya da geç çıkacak ama kimsenin umrunda değil.
az önce bir arkadaşım ve eşinin evlat edinme sürecini tamamladığını, artık bebeklerine kavuştuklarını öğrendim.
ne kadar güzel insanlar var. çocuk mu daha şanslı yoksa yeni ebeveynleri mi bilmiyorum.

hayır duygulanmadım, gözüme toz kaçtı arkadaşlar. yine buralar hep hormon.
Neden bu kadar salak olduğumu.
Hayallerimden vazgeçip, işe mi girsem, yoksa hayallerimin peşinden mi koşsam? Hayallerimin peşinden gitsem en az 5 sene geçecek, işe girmek ise 3 4 gün sürecek. iş kalıcı da değil en fazla 1 sene çalışacağım bir iş. Offff!!
bülenti düşünüyorum.
bülenti düşünüyorum.
haftada 3 4 gün izin yapılan bir iş bulsam...
evde yaklaşık yakılabilir 5-6 çakmak olduğunu bilmeme rağmen, onlardan birini bulmaya ayıracağım zamanın dudağımdaki sigarayı üzeceğini ve o'nu bekletmeden ocaktan mı yaksamı düşünüyorum.
anlatımım cok dolayli ve insanlar yeterince zeki degil. ifademi kolaylastirmam gerekli diye dusunuyordum
nolacak bu romanın hali? daha maçın bitimine 20 dk varmış spiker söyledi. korkuyorum matmazel korkuyorum.
ileride işsiz güçsüz ve parasız biri olmamak için okulu bırakıp ticarete atılıp atılmamayı düşünüyorum. ve yurtdışındaki hangi ülke beni alır diye de düşünüyorum.
neden yanlış insanların yanında durduğumu, doğru insanları neden kaybettiğimi, nasıl tekrar bulabileceğimi düşünüyorum. ne biliyor musunuz, hayat yanlış insanlarla vakit geçirmek için çok kısa. bu yüzden çok güzel dostlar bulun, güzel arkadaşlıklar edinin.
hiçbir şeyden emin olamayız ne tanrı, ne din, ne de varlığımız. içinde yaşadığımız olgu bir rüya olabilir. ölüm bile temel inançlara göre başlangıç iken, ölümün en kötüsü olmadığını, belkide en iyisi olduğunu,şu koskoca gökyüzünün bir toz parçası kadar olmadığını kim nasıl kanıtlayabilir?

görsel
4 gün sonra askerim, kara kara bunu düşünüyorum.
Keşke güney kore ye gidebilsem.
açım. bir şey düşünemiyorum. biri beni kantine ışınlasın.
Galatasaray maçını...
Belirsiz olan geleceğimi ve kısıtlamalarla geçen geçmişimi ve birde 1963 JFK suikastini.
kimler bilmeden konuşuyor, kimler bilerek susuyor.
Çocuklar uyumuştur eve gitmemeden ben...

Rağat bir maç izliyeyim...
Neden hala olmedim ki?bu kadar yasanti cok degil mi ruhu coktan olen birinin bedeni ne zaman yok olacak ki?
ha bugun ha bin yil sonra ne fark edecek ki?

Cukureyecek olan bir bedenin neyini bekler ki ruhum?
bir kere terk ettigi bedenime bir daha asla geri adim atmayacak ruhumu neden bedenim mecbur birakir geri donmelere,donmeyecekken?

geriye atan kalbim ve yuruyen bedenim devralir butun hakimiyeti ve ruhum bedenimi beklemeye mahkum kalir artik.