bugün

atalarımız "balık etli" derken, neden şimdi şişman olarak betimlendikleri soru işaretidir.
balık etli baştacı ama kuru vs şişman çelişkisinin içerisinden çıkamıyorum. düşünüyorum düşünüyorum yok bir taraf ağır gelmiyor bir türlü.
yolda görsem selam bile vermem.

salt anaerkil düzeni getirmek isteyen feministler tarafından normalleştirilmeye çalışılır şişman kızlar.
amaçları rekabeti azaltıp, ideal erkeklerden çocuk yapıp kaynak sağlayıcı betaların nafakaları ile geçinmek.

siz bir kızın kısa boylu, parasız, ezik bir erkek ile çıktığını gördünüz mü hiç?
Silindirella.
başıma bir şey gelmeyecekse severim. ama öyle 250 kilo obezite olanı demiyorum yani şişman kadın, obez kadın değil. lezzetini tadan bilir.
Beni ve kalbimi çöpe atmışlar yine. Kalbim yağ ile kaplı olsa da atıyor arkadaşlar.
Şişman kadınlar erkekler tarafından tercih edilmediklerini görünce çok üzülecek şimdi. Kalıplaşmış güzellik algınızı artık bir kenara bırakın, sene olmuş kaç. Bu şekilciliğinizle ve bunları açıkça söylemekten geri durmayan “tatlı” kalbinizle sizi kimler sevsin peki?
Bence sarı küt saçlı ve yüzü çirkin olmayan şişman kadınların kendine has bir sevimliliği olur.
arabasi varsa hemen binmeliyiz sonra sozluge gelir dedikodusunu yapariz.

bu olayi duyduktan sonra arabama binenlere dikkat ediyorum.
gelir sozlukte dedikodumu yaparlar.

kel ama arabasina biniyorum.
ulan.
cowgirl yapmaya gelmez. ya zaten çıkamaz ya da aha şimdi kırılacak diye düşünmekten stressten, zevk alamazsınız.
etlerinin birleşim yerleri kırmızı kırmızı pişiktir. tontişlerim benim !..
şişman kadın yoktur diyecektim ama az votka da yoktur. o kadar da değil.
sadece biraz fazla şişirilmiştir. (bkz: şişme kadın)
iyi bir kovboydur.
Apartman sallar iticidir. Eski komşumuz vardı telefonda kocasına tatlı al banaaa diye bağırırdı ruh hastası asdfghj.
Cinsellik konusunda şişman olmayana göre çok daha iyilerdir.
görsel

yoklukta kabul edilebilir, olabilir.
bana daha doğal geliyor iyice obezlik noktasında değilse.
Hiç sevmediğim kadın tipidir. Zayıf olmamdan mıdır nedir kadınlarda şişmanlığa tahammül edemiyorum.