bugün

hükümet gibi kadın. düşerse işi zor.
yaşamaması gereken kadındır net yani..
en kötü ihtimalle sokağa çıkmamaladır..
insanların göz zevkini bozmamalı sonuçta kimse..
mecbur muyum seni görüp suratımı ekşitmeye ha?
özgüveni hanzolar tarafından kırılan kadındır. özgüveni kaşarlar tarafından kırılan adamla aynı kabiledendir. bırakın la şu insanların peşini nasıl istiyorlarsa öyle yaşasınlar belki öyle mutlu sana ne olum özgüvenini parçalıyosun .
sahneye çıkmadan opera bitmez.
görsel
sevmediğim hatta iğrendiğim insan tipidir.

obezite ya da hastalık ya da ilaç sebebiyle olanları (hamilelik, hipotiroidi) ayırıyorum.

şişman kadın erkeksi ve kaba geliyor bana. ayrıca ben tüp bebek merkezinde bir süre çalışmış ve her kadının herşeyini görmeye maruz kalmış biri olarak (geçen sene ) o zamana kadar '' ne fark eder ya nefes alsın yeter '' kıvamında olan ben orada geçirdiğim süre zarfında çok yanlış yolda olduğumu farkettim.

size de en önemli tavsiye edebileceğim şey şudur ki şişman kadınla cinsellik falan olmaz aq.

evlenirsin o cinsellik 1 hafta sürer. sonra o kadını anca çocuk yapmak için kullanırsın.

ayrıca neden türk erkeklerinin karılarını ruslarla aldattığını da tespit ettim.

zira inanın dostlar beyaz tenli kadınlarla esmer kadınlar arasında ten olarak (malum organları da katıyorum ) dağlar kadar fark var.

şu kadar söyleyeyim beyaz tenliler ferrari esmerler tofaş.

size abi tavsiyesi en birinci olan asla şişmanla evlenmeyin hatta zayıf olan karınızı evlenirken baştan uyarın. şişmanlarsan boşanırım diye ( hamilelik, hastalık hariç ). bunun için evlilik sözleşmesi bile yapılır zira ben yapacağım.

ikincisi önceliğiniz beyaz tenli olsun.

kadın kardeşlerime de tavsiyem: kocanızın sizi aldatmasını istemiyorsanız zayıf kalın ve bakımlı olun. kadınlarımız namusludur bizim kolay kolay aldatmaz ama erkekler için imkan çok. rusu var, ukraynalısı var şimdi bir de suriyelisi var aq. üç kuruş para karşılığında sizi öyle bir aldatırlarki.

kendinize bakın. hele bu devirde.
bismillah

Abazan yurdum erkeklerinin kolay hedefi olurlar. Ayrıca biraz az ye, dünyanın dört bir yanında bunun gibiler yüzünden millet aç kalıyor.
boy-kilo oranı konusunda gerzek insanların belirlediği ölçülerin dışında kalan kişilerdir.
insanları; boyuna, kilosuna, ten rengine, ırkına, inancına ve cinsiyetine göre ayıran tüm yaratıklardan nefret ediyorum.
sağlıklı olduğu sürece kişi istediği gibi yaşamalıdır.
dünyanın çilesini çekmiş kadındır çünkü dert ve stres kilo aldırıyor kendimden biliyorum caanım.
Kaslı ve yağ oranı 0 olan sözlük erkeklerine dert olmuş kadındır.
Bunlar genelde sekse düşkün oluyor. Bunun nedenini kimyasal, biyolojik vs. olarak açıklayacak biri varsa dinlerim.
Genelde libidoları yüksektir.
kilosu boyuna oranla fazla olan kadınları tarif eder.
bazıları o kadar tatlı olur ki tadından yiyemezsiniz ama bazıları da var ki aman aman evlerden ırak.
şişkoluk gibi basit şeyleri hiç kafaya takmayan,her probleme "amaaan canım" havasında yaklaşan,göbeği önde giden bayan.
seksin en haz vereni ve bulunamayanı.. tombikler seviliyorsunuz..
Yedikçe üzülen üzüldükçe yiyen beykadındır.
Yakın arkadaşlarının ilişki koçluğunu üstlenen kadındır. Zayıf sevgilinizin şişman bir kankasi varsa ki mutlaka vardır iyi anlaşın beyler.
eski bir türk atasözü der ki;

tarlanın çiçeklisi,
gömleğin ipeklisi,
sarıldıkça tat verir,
avradın göbeklisi.
kadın olmak zor canlar, bir de şişmansa iki sıfır geriye düşüyor insan. çünkü insan yüzeysel ve adi bir varlık.
hele erkek denilen güruh derinlikten yoksunluk oranı olarak tavanı görmekte. en entelektüeli, en derin görüneni bile fiziksel tabulara sıkışmış acınası bir ruh çıkabiliyor. üzüyor bu beni. biliyorum aranızda "ben ayırt etmem abi, insanı insanlığı ile severim" diyen canlar çıkacaktır. öyleyse sorarım kaçınız kendinizle fiziksel olarak aynı ligde görmediğiniz birini sevdiniz. seviştiniz mi demiyorum, kabul edin aranızda var asla sevmeyeceği şişman insanlarla sevişenler. sevmezsiniz işte. öyle pissiniz, pisiz çünkü insan ırkı olarak.
çok iki yüzlüyüz. insan iyi bir varlık değil canlar. öpüldünüz.
kendisi de sapık çıkan Louis CK abimizin şaheserini de paylaşmadan bitiremem:
https://www.youtube.com/watch?v=KFdWcNJ17YY
dip not:hem şişman değilim hem kadın değilim, yürümezseniz sevinirim.
15 kilo fazlam var 5 6 kilo fazlam varmış gibi görünüyor. Kilo önemli değil kilonun niteliği önemli arkadaşlar.
Yumuşak puf puf kadın.
yazılanlara bakarsak herkesin annesi sıfır beden yersen.
Sokakta kendisine şişman diyen erkeklerin dört tane duvarın arasında asla şişman diyemeyeceği hatta karşı koyamayacağı kadın.
10 ve üzeri fazlası olanları tenzih ederek..
hiç sevmediğim insan türüdür.. türkiyede her şişkonun götü kalkık kendini balık etli sanıp havaya giriyor.. balık etli demek 38 beden giymek demektir bizde mübarek 40 beden üstü giyinen şişkolar balık etliyim diye dolaşıyor evet balık ama fok balığısın.. bir de başka insanları beğenmez.. önce bir kendi tipine bak sonra başkalarını eleştir canısı.
Çok kınıyorum kendisini.

inşallah başıma gelir kiloları.
Yallah amerikaya. Obez sayımız yükselince yine ülkene geri dönersin yağ tulumu.