bugün

şirinenin, şirin babaya; "şirin baba, bana hiç şirince olmayan bir şey yapıldı" diyerek dert yanmasına sebep olan durum.
edi: ne kadar ayıp, başlığı üzerime yıkmış kim biri.
büdü: madem o kadar rahatsızsın, neden silmiyorsun o zaman entryi?
edi: editlemek daha kolayıma gitti.
büdü: hiç akıllanmayacaksın sen.
(bkz: $irine nin orospu olmasi)
o kadar erkeğin içinde mini etekle gezmekten çekinmeyen şirine'nin başına gelen, geç bile kalmış olay*

(bkz: mühendislik binasında mini etekle gezen kız)
(bkz: sirin baba nın sirineye tecavuz etmesi)
(bkz: $irine yle usta $irin arasindaki ili$ki)
(bkz: $irine yle guclu $irin arasindaki ili$ki)
(bkz: $irine ka$ar mi sorunsali)
Potansiyel hentai senaryosu.
100 şirin olduğu söyleniyor ki bu şartlar altında şirine'nin iç kanama geçirerek ölmesinin bekleneceği durum.
(bkz: emrah şirin ananı)
bebek şirin yoksa şirinenin yasak meyvası mı flas flas flas...
(bkz: uçan kuş)
az sonra
şirinler öyle ayıp şeyler yapmaz. ben hiç görmedim veya o zaman çok küçüktüm anlamamışta olabilirim.
olayın ardından sirin baba tarafında su acıklamanın yapılması muhtemel olay;

- s*ilmiş *mın davası olmaz...
(bkz: beni sirinlediler)
gerçekleşmesi muhtemel olay yoksa bu şirinler nasıl üreyecek, nasıl çoğalacak. şirine denen illet zannedersem kimseye vermiyor. haklılar...
(bkz: şirine bozuk çıktı)
azgin ferhat tarafindan gerceklestirilen hadise.
kaco daglari delen ferhat daglari delecegine...
abaza milletinin yaratıcılık sınırlarını zorladığı an.
küçük mavi çüklerin küçük ve tek mavi pıtığa girmesi durumu.
* *
donnie darko filminde enine boyuna tartışılmış olan hadise
hiç bir şey yokken ertesi günkü bölümde ortaya şirin bebeğin çıkmasıyla o ormanda neler oluyor bakayım dediğimiz olaydır. hadisenin ceyran ettiği bölümün rtük tarafından kesilmesiyle minik kafalarda şu soru kalmıştır. "acaba bu yasak meyva kimden" .olaya bir tecavüz gözüyle bakmak da yanlış olacaktır sanırım. çünkü şirine o kakara kikirisinden hiç birşey kaybetmeden ortada güle oynaya dolaşmaktadır. yada şöyle bir durum söz konusu olabilir (bkz: kacinilmazsa zevk almaya bakcan) netice itibariyle gargamel tarafından titizlikle yapılan dna testleri de bir sonuç vermemiştir ve çizgi filmin ülkemizde yayınlanmayan son bölümlerinde amerikalı bir arkadaşımdan aldığım istihbarata göre neşeli şirin ,bebeği kendi nüfusuna geçirmiştir.
tam tecavüze uğrayacakken kendisini güçlü şirin kurtarmıştır. işte o anın fotoğrafı, http://img135.imageshack....img135/4873/sirineaa1.jpg
aldığım son bilgilere göre rtük tarafından kesilen bölümlerde emektar sinema yıldızı coşkun göğen'in diziye konuk oyuncu olarak katılmasıyla sonuçlanan hadise
nuri alçonun şirinlere katılmasıyla olabilecek durum.nuri alço yüzüğünün kapağını açarak uyku hapı boşaltır şirinenin viskisine vs vs **