bugün

maymunların daha doğrusu ondan geldiğimiz düşünülen canlının evrilmesi milyonlarca yıl sürdü 2018 yılındayız bilinen tarihin üstünden sadece 2018 yıl geçmiş belki milyonlarca yıl sonra evriliriz tekrar.
kısacası şimdiki maymunlar evrilse bile biz buna şahit olamayacağız bu süreç çok uzun yıllar sürüyor.

ve bence yani benim evrimden anladığım maymundan gelmemiz değil maymuna benzeyen bir canlının yani ilkel bir canlının gelişimini tamamlayıp şimdiki halini yani insan halini almasıdır bence.
insanın ilkel haliyle maymunun dış görünüşü birbirine benzediği için insanlar maymundan geldiğimizi düşünüyor.

aman ben ne anlatıyorum arkadaşlar bakın keyfinize.
o sizin sülaleniz demekki
bizde öyle bisi yok.
yıldızlar neden bu kadar küçük demek gibi bir durum işte. akıl izan hak getire.
maymundan evrildiğini düşünüyorsunuz insanların, çünkü ağız el ayak yapıları bize çok benziyor..

ama ağızı dili dudakları bize çok benzeyen maymunlar tek kelime bile edemiyorken,

taş gibi gagası olan papağanlar şakır şakır size metinler düzebiliyor *

az akıl.
(bkz: hello iman)
insanlar maymun oluyor.
(bkz: şimdiki muslumanlar niye insan olmuyor) sorusunun cevabıyla aynıdır belki.*
du bir üst komşuma sorup geleyim.

kendisi apartmanda özellikle akşamları ,son ses müzik açıp maymun sesleri çıkartmakla ünlüdür de.
baktılar insan olanlar yine hayvanlığa devam ediyor hiç evrilip bükülmeye gerek yok diye olmuyorlar.
görsel
görsel
türkiyedeki kötü ekonomiyi görünce insan olmaktan vazgeçmişler.
Ya da şöyle soralım: maymundan insana evrildi isek, buradan hangi canlıya evrileceğiz.
yine mi geldi la bu tipini ziktiminin.
Şimdiki insanlar, tiktok vs mecralarda maymun oluyor swh.