bugün

(bkz: çocukken aşık olunan ünlüler)
greenpeace'in reklamlarında oynamıştır kendisi. çirkinleştirmek için yapılan makyaja rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmemiş, oyuncu, şarkıcı hatun kişi.
Son tv reklamlarında gördük ki, şahane bacakları da varmış. Güzel insan, Şahane insan.
siyah beyaz adlı filmde çok gereksiz iç çamaşır sahnesi olan oyuncu.

(bkz: caps yok)
yönetmen bu güzelliği bize göstermek istemiş galiba.
sesiyle güzelliğiyle derinden etkileyen güzel kadın. hani çok sevdiğim şarkıcılar sanatçılar olmuştur ama hastasıyız düzeyinde takip ettiğim tek isim. has arabesk albümüyle bunu bir daha kanıtlamıştır.
(bkz: bişey mi oldu amk korkutmayın adamı)
ne söylerse adamı onun manyağı yapan harikulade mümtaz şahsiyet. yaşamı, hayata bakışı, duru güzelliği, bakışlarıyla adamı mest ediyor.
arabesksel bir albümle piyasada arzı endam etmiştir.
türk sanat müziğinin de , karadeniz türkülerinin de kanımca hakkını vererek okuyan güzel sanatçı. Sesiyle derinlere dokunabilien nadir insanlardan .
taktir edilesi,örnek alınası değerli bir sanatçı.
gitgide guzelligini yitirmektedir.
yasliliktan olsa gerek
gitgide güzelleşen kadın. olgunluktan olsa gerek. *
sesi ve doğallığıyla, kendini sanatçı sanan bireylerden ayıran muhteşem
yeni albümü* ile bizi dipsiz buhranlara itmiştir sağolsun güzel hanımefendi.
(bkz: kırılsın ellerim)
(bkz: bana sor)
(bkz: içiyorsam sebebi var)
bu kadini hic guzel bulmadigim gibi, o kuyruguna basilmis kedi tizligindeki sesine ise hic mi hic katlanamiyorum. ayrica biraz daha repertuar calismasinda fayda goruyorum. *
söylediği kürtçe şarkılarla beni benden almış hayatımın aşkı.
bir güzel insan.
facebook'da denis sam olarak yer almaktadır.
''şarap gibi kadın'' tanımına en uygun tiplerden.. alkışlıyoruz..
zarafetin vuku bulmuş hali güzel kadın.
akıllı ve sade kadın...
geçen yaz taksimde, bir oturma eylemine annesi ile (bkz: leman sam) birlikte katılan ve o sırada konuşma fırsatı bulduğum güzel kadın.
sesinin rengi çok tuhaf çok güzel olan güzel insan...
has arabesk albümü ile bünyelerde tekrar nostalji rüzgarları estirmiş, hatta direkt bizleri çocukluğumuza götürmüş yorumcu. sesi çok güçlü olmamakla birlikte yumuşak ve dingindir, o yüzden defalarca dinlenince bile baymaz. arabesk albümünü döndürüp duruyorum ...
(bkz: yalnızım dostlarım)
(bkz: bana sor)
(bkz: taht kurmuşsun kalbime)
(bkz: bir kulunu çok sevdim)
(bkz: sarhoş)
gerçek insan. bu kadına bakınca aslında insanın ne olduğunu, nasıl olması gerektiğini anlıyorum. bütün hırslarından arınmış öylesine dupduru, öylesine insan...