bugün

şebnem ferah mynet cenk akyolla evlenecekmiş şebo acaba kına yakar mı?
http://birbak.mynet.com/d...in/10006/1#magazin-baslik
beni çok ama çok şaşırtan bir haber. cenk akyol'muş bide. 15 yaş küçük kendisinden. yakıştıramadım desem yalan olmaz sanırım. aklıma bir an için magazin haberlerinden eksik olmayan, evlenip evlenip boşanan popçular geldi. şebo'yla onları aynı kefeye koymuyorum ama şebo'ya diğer türlüsü daha çok yakışıyordu sanki. düzenin gereklerini yapmayan, kendi doğrularını yaşayan deli kız şebo. ama hayırlı olsun demek düşer tabi. allah bir yastıkta kocatsın.
şamdan sözlük.
şebnem ferah'ın artık mutlu aşk şarkıları yazacağının habercisi. yani şebonun yaratıcılığını öldüreceği kesin. zira kendisi mutlu şarkı yazmayı pek beceremiyor.
sevindirir.

yüksek yüksek tepelere türküsünü söylesin. hem söylesin hem ağlasın. eheh.
şaka maka pek de mutlu etmemiştir beni. biz onu bekar, evlilik hayalleri kurarak sevdik.
bir an akıllara hüseyin üzmez'i getiren evlilik.
çok uzak ihtimaldir.

hatta şebnemle cenk beraber bile değillerken.
herhalde başka bahara kalmıştır.
atmasyon bir haberdir. Mynet'te asla doğru haber olmaz. Tamamen gündem olabilmek için haber yaparlar delinin kuyuya taş atması misali sorunsal çözülemez.
bazı eziklere kapak olmuştur.
akp döneminde gerç...

tamam lan vurmayın.
pek mümkün değildir çünkü müzik sektöründe evliliğin yaratıcılığı bitirdiğine inanılır ve şebnem ferahda haklı olarak bundan korkmatadır.
kırmızı kar yağması kadar imkansızdır. sebepleri say say bitmez. cenk akyol denen taş elemanla
evlenseydi sanırım hiç yaşlanmayacaktı. onunla birlikteyken kadın resmen gençleşti her anlamda!
genç aşık ona yaradı. aşk, gönül işi tamam engel tanımaz falan da ben imkansız dıyorum bu evlilik için.
ki zaten ayrılmışlar.. ayrıca kendisi evlendiği gün, bende bir yerime kına yakıp,
yıldırım nikahı`yla dünya evine gireceğim. yeminim var. o derece!
onunla evlenmek isteyen çok erkek çıkabilir şaşırtıcı olmaz.