bugün

lindsay lohan in son filmidir, amerika da gosterime girdi, turkiye icin beklemedeyiz.
chris sivertson un yonettigi gerilim filmi.
filmin ne kadar kötü lduğunu tahmin edemezsiniz.
linsday lohan'in oynamasi sebebiyle kotu oldugunu dusunuyorsaniz, cok yanilacaginiz film.

zira, sadece o ismin getirdigi rezaletten cok daha kotu olabilmeyi basarmis bir filmdir.
"katilimi tanıyorum" gibi gayet başarılı bir türkçe isimle gösterime giren film.

(bkz: turkce ye sacma cevrilmis film isimleri)
haftasonu yana yakıla hangi filme gitsem diye düşünürken, gitmeye karar verdiğim ama yorum okumayı sevmesem de son anda istisnai bir şekilde "la dur bir internetten bakayım, yorum okuyayım" dediğimde beyazperde.com da hakkında yapılan şu yorumla koca bir 2-3 saati heba etmekten kurtulmuş olduğum film.

" şimdiye kadar izlediğiniz tüm kötü filmleri unutun ! "
linsay lohan icin izlenilebilecek film, ote yandan ismini cok salakca buldum.ölen bir sahıs nasıl olurda beni öldüreni biliyorum diyebilir?
en berbat gerilim-korku artık ne türde adlandırıyorsanız filmlerinden olduğunu kanıtlamıştır. dakika bir gol bir olayı gibi katilin kim olduğunu filmin başında anlaşılıyor. filmi izledikten sonra verdiğiniz paraya yazık oluyor. filmin tek güzel yanı lindsay lohan hanım kızımızın oynaması olmuş.
lindsay lohan'ın son derece vasat filmi. izlerken bir cok mantık hatası bulmanız mümkün. gerilim diye tanımlanmıs film, ha izlerken bazı sahnelere bakmakta zorluk yasayabilirsiniz*, onlarsa gerilim, evet gerilim filmidir.

velhasıl kelam, ismine ve basrol oyuncusuna aldanmayın efendim.
kemal sunal'ın ikizinin olduğu filmden araklanma bir senaryonun, gerilim unsurlarıyla süslendirilmiş, araya birkaç striptiz sahnesiyle bir sevişme sahnesi attırılarak çekilen vasat bir film. konu güzel bulunmuş ama oyuncular olmamış.

--spoiler--

ayrıca adam niye katil olmuş onu da anlamadım.

--spoiler--

(bkz: otur sıfır)
''lost'' dizisinin 5. sezonunda, JOHN LOCKE, BEN, tarafından öldürülür ve sonrasında adaya ölü olarak giden JOHN LOCKE aniden dirilir... sonrasında pilota, I KNOW WHO KILLED ME.. BEN!!! , der.. ne hikaye ama...
kötü bir film. zaman kaybı. yazık bir 3 saat. sonu kötü bağlanmış vasat.
(bkz: aha bu puşt vurdu)
bu aralar sırf iyi filmler izliyordum. yani imdb'de iyi puan almış, iyi olduğuna kanaat getirilmiş filmlerle haşır neşirdim. bu sebeple de hep önyargılı olduğumu düşündüm. imdb'den 8 almış film bana göre 6,5 olsa da bunu dillendiremiyordum. biraz kötü puan almış film izliyim dedim. * ama önyargısız, aldığı puanı düşünmeden izleyeceğime de söz verdim. hem kötü de olsa ilerde bu sektöre girersek nasıl yapmamamız gerektiğini öğrenirim dedim. sonuç: hayatımda kaybettiğim 106 dakika. ben ilerde sinema sektörüne girersem en azından senaryosuz film yapma cesaretini göstermem. bu ne yahu? 106 dakikamı geri versin lindsay ve onun yağlı göbeği, kesik kolları.
ing. beni kim öldürdü lan?