bugün

kadınların orgazm olmaları az zevk - çok zevk piramiti isimli geronimo kabilesi çalışmasında gösterilmektedir. benim italyan topraklarına çok önceleri göç eden atalarım efendim.

bir kadın vatandaşımız ilk orgazmında yaşadığını yaşar, ikincisinde biraz daha, sonrasında daha güçlü, sonra derin ve takati kalırsa daha derinlere seviye seviye inecektir. erkek ile ters orantılı ilerlemektedir. tabi bunlar normal yapıdaki insanların vaziyetleridir. tekrarladıkça tat bırakan orgazm kadınlarda iken, tadı kaçıp ızdıraba dönüşen orgazm ise erkeklerdedir. dolayısı ile bu geronimo saptamasından yola çıkarak bu hanım ablamız olayların güzel sonuçlanmasından yana bir yapıya sahiptir.
tam doyuma ulaşamamış kadın modelidir. mazallah adamın iliğini kurutur böyleleri.

(bkz: her şeyin fazlası zarar).
(bkz: postacı kapıyı iki kere çalar)
(bkz: bir iki üç olsun çıkarması güç olsun)
ardarda istemediği sürece gayet de makul kadındır.
(bkz: bir postayı bile bulamayan erkek)
ucuncu postayi isteyen kadin yoktur, uc posta sevişemeyen adam vardır.
iki posta dayakla tatmin olmayan kadindir.

(bkz: ironi)
"bir şey bir kere olduysa ikinci kere olmayabilir. iki kere olduysa üçüncü kere mutlaka olacaktır" şeklindeki arap atasözünü ilke edinmiş kadın olabilir bu, olmayabilir de tabi. garantisi yok.
sizin devamlı ikinci postayi istemenizden bıkmıs kadın da olabilir. yusuf atılgan'ın bir romanında vardı -sanıyorum canistan olacak- ; kadın adamın surekli ikinci kez istemesine bir care bulmak icin bir arkadasindan akıl ister, arkadasi da şöyle der:"simdi iki kez yaptınız ya, bir kez de sen iste, iyice yorulsun, sonra duzelir"
belki bundandır, hodri meydan diyordur*
- hadi mahmut bi daha istiyorum bi daha...

+ dur nurten...tukendim vallahi bana az musade...

- sen ne alemdesin muharrem?

+ nurtencim bu turda pas diyorum 4'e hazirim insallah.

- sen cemal ?

+ vallahi ben hazirim ama kamerayi kim tutacak?
dinsizin hakkından imansız gelir diyen ve 5 posta sallayan erkeklerde mevcuttur.
azmin son noktasına ulaşmış, oraya yuva kurmuş, evinin kadını ve çocuklarının anası olmuş kadındır.
her kadının böyle olmasını umarken sayısal lotonun sana çıkması.tabi paranın kıymetini bil parana sahip çık,hakkını ver ulan.
(bkz: posta posta hatiralar) *
(bkz: hele bir soluklan yeğenim)
Tadı damağında kalan kadındır. Kadınımdır...
efendim dikkat edilmesi gereken kadındır. zira 3 ü isteyen 4 ü de isteyebilir.
doyumsuz ve aç gözlü kadındır. dinimizin emrettiği gibi asla tamamen doymamak gerek.
erkeğin ilk iki seferde pul yapıştırmamasından dolayı gerçekleşen olaydır.
hakkıdır. ben kadın olsam beşinciyi de isterdim. beş taneye çıkamayana erkek mi denir?
hemen hemen her kadındır. kadınlarda bu sınırlar erkek gibi keskin değildir, erkek yorulur dağılır, döner götünü uyur. kadın dahasını bekler, beklemekte haklıdır, fizyolojik bir durumdur. evinizdeki kadının ayarlarıyla oynamayın, normaldir...
hattrick yapmak isteyen kadındır.
(bkz: olsa da yesek)
+hey üçüncü postayı da istiyorum ,
-olmaz veremem.
+ama istiyorum ,
-olmaz diyorum ,
+ama niye ?
-zarfın üstündeki adres başka yere ait.

(bkz: postacı kadın diyologları)