bugün

Her üniversite okuyan kızı onun bunun altına yatmiş olarak gören mallar olduğu surece ne diyim artık bilmiyorum.
Benimdir. Evet arkadaşlar çok çirkinim bu yüzden silkmediler.
erkek halimle 2 yıl sonra içinde bulunacağım gruptur. Elinden tutup evlendirme dairesine gidilesidir
(bkz: tabi olm manyak mısın)
Namuslu anadolu kızıdır.Batının ahlaksızlığını benimsememiştir.Kendisini tebrik ediyor ve helal olsun diyorum.
iyice fokunu çıkardınız işin ha. her üniversiteli kız sizin zannettiginiz gibi değil mevlana nın meşhur bir sözü vardır tam sizlik dinleyin bakın "bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir. ".bizi bilmediğinize göre kendinizle karıstırıyorsunuz demek ki oldu mu sanırım iyi oldu.
Noldu ki ? Bitirdim ben bakire.

Sırf meraktan edindiğim iki sevgili elimi tutmak dışında bi halt yemedi. Yedirmedim. Öptürmedim bile!

Madalyamızı nerden alıyoruz?
çoktur.

sizene abicim sizene.

oturup kahvede ki işsiz amcalar gibi milletin apış arasını konuşuyorsunuz. geliyoruz, gidiyoruz bu sütten çıkmış ak kaşıklar kim ne yapmış, yapmamışsa yapabilme ihtimalini tartışıyor.

iğrenç iğrenç.
Özgür ülke herşeyin tartışılabildiği ülkedir.
Koca bir aferini, koca yarraklı bir kocayı sonuna kadar hakeden kızdır.
Şı çağda altından değerli, yürekli hanım kızımızdır.
beyler toplanın bi:
ben bunların hepsiyle tanıştım hepsiyle. ya kardeşim bir tane bakire olmayan denk geldi yazıyla "1". geldim 3. sınıfın 2. dönemine adım çıktı "bakire kızların çılgın fuck buddy si alperenmj". tamam anlıyorum bu ülkenin bakire üniversitelilere de ihtiyacı var da neden eve attığım kızların hepsi bakire be kardeşim neden ??
Öyle bir zamandayız ki, Bakire olsan suç olmasan suç. Anlamadığım, anlayamayacağım kafamın basmadığı durum.
Fiziksel olarak bakire bitirmesi kimilerine gore onemli basari sayilsada, ruhunun bakireligi ile daha fazla ilgilenilmesi gerekir. Zira cogu anadolu erkegi kisa vadede fiziksel bakireligi fazlaca on plana alsa da, kisilik dejenerasyonu yasamis fiziksel bakirelerin ne gibi aile ici travmalara gebe olabilceklerini kestirmeleri zordur.
tanıdığım izmirli bir kızdır. sözlüpe kapak olarak dünya'ya geldiğine inanıyorum.
o değilde bakir bitiren şakirt tanıyorum ben elleri nasır bağlamış. sadece klavye kullanıp sözlüğe abuk başlıklar açabiliyorlardı.
18 yaşının üstünde olduğu için, üniversite hayatı boyunca sevişip sevişmemesi sadece kendini ilgilendirecek kızdır. kimsenin hakkı değildir onu sorgulamak.
artık işine ve evliliğe hazırdır. tebrik ediyorum kızım seni.
yok öyle biri.
Ne mutlu size ki gün doğdu. Bu durumun hala ekmeğini yemeye çalışanlar, insani değerleri bu geleneksel bilinçle iliskilendirmekten yılmayanlar, kızımıza kırmızı kurdeleli çeyrek altınınızı takabilirsiniz.
buraya "aaa bakirelik böyle! aaa seks yapmak şöyle!" demek için gelmedim. yalnızca aklıma bazı can sıkıcı ve oldukça üzücü olayları getiren bir söz. paylaşacak birinin olmaması konular önemli veya önemsiz olsa bile bu tatsız acıları içeride tutup iç mimarime zarar vermesini sağlıyor.

not: muhtemelen saçma gelecek sözlerim ama sanırım yinede söylemem lazım. aptal olmayın! hayatta üzülecek ve sevinecek o kadar şey varken böyle birşeyi büyütmenin ne anlamı var. lütfen eğer imkanınız varsa elinizde zamanı sevdiklerinizle gülerek geçirin. üzülüp, sinirlenip ıvır zıvıra kafayı takmamıza yetecek vakit yok. elinizdeki zamanın kıymetini bilin.
iradesi sağlam kızdır.
görsel
beybi!
görsel
ben de inanamiyorum ama ben bu hatuna denk geldim. hala cok ilginc geliyo.
(bkz: boş küme)
Arkadan vermiş olabilir.
şöyle cinsiyetçi başlıklar açmayın. size bir şey kazandırmaz. bilgi ile de fikir ile de bir alakası yok açılan başlığın. yönetim uyuyor mu?