bugün

hem orospular anal kabul etmez ya da ekstra isterler bunlarda o da yoktur. ağabeyinizi dinleyip, bunlara yüklenin.
akp bdp işbirliği ile çözüme kavuşturulmasını beklediğim süreçtir. bir akil adamlar heyeti de bu süreç için görevlendirilebilir.

(bkz: süreç)
insan eşşek olursa üstüne binen çok olur sürecinin başlangıcı olan süreçtir. demek ki bu süreç üniversiteyle ilgili değil, orospu adayı kızımızın içindeki küçük orospunun olgunlaşma süreciyle alakalıdır.
Kendisine vermeyen kızları orospu diye tanımlayanların götünden uydurduğu süreç.
Her dem pezevenk olmaktan iyi olan durumdur.
Kadinin universitede olusunu kabullenemeyen ve turlu kiliflar bulmaya yonelmis sicintidan fazlasi degildir.
Orospu olunmaz orospu dogulur. Bu yuzden universite ile alakasi olmayan surectir.
eve çıkan erkek arkadaşlarına evde "makarna yapmak" için misafir olmasıyla başlar.
nedn orospulaşma olduğunu anlayamadığım olay. lisede bi kızın üniversitedeki kadar rahat olamaması normal sadece ailevi de değil yaş sebebiyle. açıkçası şu an yaptıklarımı lisede de yapardım belki ama yapmamam güzel olmuş. onun dışında sevgilisiyle ya da istediği biriyle sevişti diye bi kıza orospu demek hangi mantıktır ya? sana vermedi mi tatlım noldu? beğendiremedin mi kendini?
mal mal konuşup da genelleyip durmayın insanları. şimdiki liselilere bi bakın da görün olayın aileyle alakası yok. kişinin kendisinde bitiyor. ben de küçük şehirden istanbul'a geldim ama ne kıyafetlerim değişti ne başka bir şey hala dekolte giyiyorum. ha ilk cinselliğimi burda yaşadım belki ama onun sebepleri de benden kaynaklı. bilip bilmeden mal mal konuşmayın.
türkiye'nin orta çağ karanlığına gömülmesinden daha yavaş olması tahmin edilen süreçtir. bu kafayla fazla yaşamazsınız siz.
anasının yaşadığı süreçleri sözlüğe aktaran yazarın sıçmalarıdır.

edit: zaten silik yemiş kerhane kaçkını. darısı diğer evde osbir çekip sözlükte başlık sıçan trollere.
ilk önce 1. sınıfta ortamı gözlemler sessizdir, ısınmaya başladıktan daha sonra önüne gelene vermeye başlar bir bakarsın giyim tarzı vs. hepsi değişmiş ve tam bir orospu olmuştur.
bu kızların yatacak yeri yok.
"herkes yapıyor." diye bir zihniyet benimserse kız erkek olmanın farketmediği süreç.
bundan seneler onceydi , o zamanlar adi (ki oyle kalmaliydi), karaelmas universitesine bir arkadasi gormeye gitdigimde , kayit burosunun onunde merdivenlere oturmus iki turbanli kiz form filan dolduruyorlardi, turbanli olduklari icin binaya mi ne almamislardi, aklimda kalan goruntu ise gorevli bir kadinin bunlari azarlamasiydi ..

"simdi turban takarsiniz ama okula baslayinca 6 aya kalmaz acilir sacilirsiniz" gibi seyler soyledi gitdi, kizlar hem bulunduklari durumdan hemde kadinin sozlerinden dolayi kipkirmiz olmuslar ha aglayacak gibiydiler.

belki o kizlar acildilar sacildilar , daha genis rahat bir sosyal yasamlari oldu , bilemiyorum ama asil mesele sokakdaki adamdan unuversitedeki gorevliye kadar insanlarin kiz ogrencilere bakis acisinin sakatligi.
aslında ilkokul ve lisede namuslu tipik bir türk kızıdır. üniversiteye gelince öğrencilik yıllarının sonlarına geldiğini anlayıp tadını çıkarmaya , tabiri caizse önüne gelene vermeye başlar.
genelleme yapmak elbette yanlış olur.

benimle aynı gün tesettürüyle ve babasıyla üniversiteye yazılan bir kızın 4 yıl sonra kucaktan kucağa gezdiğini ve memleketine giderken tesettürünü takarak gittiğini de gördü bu gözler. acırdım o kıza.

buna karşılık başı açık bir şekilde geldiği gibi giden, kendini bilen kızlarda vardı.

piçin birine kanıp hata yapıp yaptığı hatadan ders alanlarda mevcuttu.

bu durumlar tamamen kişinin içinde olan bir durum. kız eğer ki o erkek senin bu erkek benim takılmak istiyorsa allamei cihan olsa tutamaz o kızı kimse.

bu hayatta en güzeli basit bir insan olmamak, kaliteli düzgün bir insan olmak. işte bu bilinçte olan kızlarda vardı üniversitede ve saygıyı fazlasıyla hak ediyorlardı.
turk erkeginin hayati boyunca yasadigi sapiklasma surecinin yaninda hictir.
namus kavramını kızlık zarı üzerinden okuyan paçoz bir sözlük erkeğinin konuya bakış açısı. namus kavramı zaten kadınlara özgüdür. sevdiği kıza da aynı muameleyi yapıyor mu acaba bu paçoz? sevgilisiyle sevişirse adı "fahişe", sevgilisi sevişmeyi kabul etmezse adı "kaşar". peki sen ne oluyorsun sayın paçoz? her iki durumda şerefsiz. karına biri laf etse ortalığı yıkar, erkeklik taslarsın. ama fahişenin biri göz kırpsa nefessiz sikersin. erkek egemenci toplum anlayışı yüzünden bugün kaç kadına taciz edilmiş haberin var mı? o taciz edilen kadınların kaçı bu taciz olayını ailesine veya en yakın arkadaşına anlatabilmiş haberin var mı? şuna adım gibi eminim ki, bu entry'de bahsi geçen paçozlar kız olsaydı hiçbirinin bekareti kalmazdı.

edit: imla.

not; erkeğim. belirteyim ki, yukarıdaki "paçoz erkek" lerden olmadığımı belli olsun. erkeklik efendiliktir. (bkz: efendilik)
HER KIZ iÇiN DEĞiL AMA, GENELLiKLE KÜÇÜK YERLERDEN YADA BiRŞEY GÖRMEMiŞ OLARAK GELiP BiR ANDA GÖREN, iÇiNDE KÜÇÜKLÜKTEN OLAN VE AiLE BASKISI YAŞAYAN KIZLARDA GÖRÜLEN DURUMDUR. iTiCiLiKTiR.
süreç tam olarak öss de başlar üniversite bitimine kadar sürer gider.
başlığın her kız için aynı olmadığını cümle alem biliyor arkadaşım. yorum yapcam diye kasıklarını sıkmana gerek yok.
anlayışla karşılamamız gereken kızlardır.
(bkz: Orospuluk beyindedir)
hele ki ayrı bir şehirde okuduğun zaman ilk sene hadi neyse çevreye yabancı, herkesle yavaş yavaş kaynaşma, kaynaştıktan sonra da bi kereden bişey olmaz muhabbetleri içinde gaza getiren arkadaşlar ve bi kerenin on kere olması, zamanla alışmalar, bırakamamalar vs.

akıllı olup derslerine çalışıp kızın da erkeğinde alnından öperim. ama yan odada kızı inletirlerken pek ders çalışılmıyor. bizzat yaşayan biri olarak söylüyorum ki üniversite güzel ancak çok kaptırmayın ortamlara kendinizi. sonra neden okul uzadı diye hayıflanmayın.
üniversiteye gelene kadar dinin ve geleneklerin yarattığı namus kavramına göre hareket etmekte olan kızımızın, üniversitede '' namus denilen şey iki bacak arasında olamaz '' diyen marjinal görünümlü şahinlerin gazıyla başlayan ve malumunuz, yatakta biten süreçtir. bu tip kızlara söylemem gereken yegane şey, kim size diyorsa ki: ''namus bacak arasında değildir'' o kişi sizi yatağa atmaya çalışan ve evleneceği kızda bakirelik arayacağına yemin edebileceğim azgın bir türk erkeğidir. namusun bacak arasında olmadığını düşünen biri, namus ve bacak arası sözcüklerini aynı cümle içinde kullanmayacaktır bile. şahsen namusun tam olarak orada olduğunu düşünmesem de oradan geçtiğine de inanırım. sırf kezban damgası yememek adına gallas dalgası yemeyin, ailenizi de üzmeyin. bırakınız marjinal görünümlü aptal üniversiteli türk genci size kezban desin, ilişkinizden bir ay kadar sonra da ''o herif kim?'' diyecek ve tüm o cool tavırları skip atacaktır zaten.
Üniversitesine göre değişir. Fatih Üniversitesinde yavaş gerçekleşecek durumdur.
(bkz: kime göre neye göre bu süreç)
orospu çocuklarının aklından çıkmayan süreç.