bugün

ben. önceleri tipsizim diye bakmadıklarını biliyordum. şimdi hayallerim başka artık.
Niye şimdi yüzüme vurdunuz.
mak. mühendisidir.
ne var uleyynn! benim. olması mı lazımdı? en katlanamadığım şey flört döneminde erkek milletinin bizi salak sanıp söylediği yalanlardır o an herşey bitiyor benim için sanki ben anlamıyorum.
mühendislik okuyoruz amk.
Başlığı açan arkadaşın belirttiği gibi olabilir fakat daha kolay bir açıklaması da var
(bkz: kız bulamayan erkek)
için içini yiyordur fakat bulamıyordur.
Bunun nedeni ise tip,karakter,maddi durum,arkadaş çevresi olabilir.
Allah hepimizi muvaffak eylesin.
Büro yönetimi okuyordur. Erkek yok ne yapalım.
Şimdilik benim bu.
"Daha hazırlıkta ne sevgilisi." modunda takılıyorum.
Aslında bilmiyorum doğrumu yapıyorum ama twitterda gezinmek, araba sürmek vb gibi olaylar sevgililikten ve sorumluluktan daha ilgi çekici geliyor.
mühendistir. daha önce değindik buna entrylerimizde duygu-mantık terazisi bozulmuştur.
Mühendislik okuyoruz, bir erkeğe 20 erkek düşüyor yav.
benimdir. neden? çünkü sevgili bulmak istemiyorum. okulda o kadar güzel kız varken ayrım yapmak çok zor.
--spoylır--

Huyu huyuma suyu suyuma birini bulsam
Ben de sevgili bulurdum olm. Yok benim gibisi.

--spoylır--

Fakirdir. Net.
erasmus filan kovalasın bu küçük beyinlilerle sevgili olunmaz, paranızı sünger gibi çekerler anlamazsınız.

lokantaya gidersiniz, aşkım ben lavaboya gidiyorum der..

bir tane güzel kelime duyamazsınız..

başkasıyla kıyaslar, deli eder..

dayağı hakediyor bu türk karıları hak veriyorum maskülen dostlarıma.

neyse eyvallah...
Etkenlerden biri parası olmamasıdır bunun yanında mühendislik fakültesinde öğrenim görüyor olmasıdır.
Benimdir. Mühendislik felan diyorsunuz ama ben de mühendislikteyim. Fakültenin en az yarısı kız. En az. Benim durum gözüne kestirdiği kızın daha önceden kapılmış olması. Vazgeçmek isterdim lakin kız aklımı başımdan aldı. O yüzden bir akbabanın, yiyeceğinin ölmesini beklediği gibi umutla kızın sevgilisinden ayrılmasını bekleyeceğim. O zamana kadar kadehleri sıra sıra dizeyim, mutluluk varsa bulup ezeyim, bırak sokaklarda yalnız gezeyim.
ilahiyat fakültesi öğrencisidir.
sevgiyi ve sevgiliyi elde edilmesi gereken bir nesne olarak görerek, sadece bir 'sevgilim' olsun diye üniversitede sevgili aramak bu ülkenin en değerli maden kaynağı gençler için üzücü bir durumdur.
Kusura bakmasın ama bildiğin eziktir. Üniversitede kızlar teklif ediyor. Evet.
üniversitede kızlar teklif etmiyor hem çoğu paçoz zaten çıksanız bile aldatılma ihtimaliniz var mesala ben bu tiple sevgili yapsam bi şekilde aldatılırım.
üniversiteden sonra da olmamıştır. tipsizlik böyle bir şey, (bkz: anlayamazsınız).