bugün

Kendisini çok yukarılarda görüyordur. Sırf üniversite okudu diye kendisini birşey zanneden her insan, yalnızlığa mahkumdur.
üniversitelerin kaşar insanlarına güvenmemesinden olabilir mi ?
özenilesi.
etraf kız kaynıyo, ayarlayın birini beyler. efsane tavsiye verdim tşkrlr.
Benimdir efendim.Dahası yok.
Kız çevresi olmadığı gibi erkek arkadaşlarının da kız çevresi yoktur.
nerde o iki göz kırpmaya düşecek kızlar lan? bana da gösterin allahsızlar.
Üniversite okuyup işi olmayan insanlar varken bu durum biraz absürd kalıyor.
efendim.
görsel
Lise hayatında Allahına kadar kazık yediği için kimseye güvenmeyen yalnızlığını seven insan tipi de olabilir.
benimdir kızlarla kim uğraşacak aman salla.
taşradan gelmiştir, nasıl flört edileceğini bilmiyordur, bir-iki yokladığı türbanlı da, önce annenleri gönder bize demiştir.
Sınıfında erkek yoktur. (bkz: ben)
sevgilisi olmayan adamdan sayılmıyor mu yani.belki yanlış zamanda yanlış kişiyle olmak yerine yalnız olmak daha doğrudur.
(bkz: bakış açısı)
Benim ben...
O da gayet normal hayatını devam ettirmeye calisan bir insan.

Sevgililiği zorunlu bir şeymiş gibi düşünen bireyleri daha doğrusu birey olamayanların dert ettiği hede.

Üniversite senin izdivacını gerçekleştireceğn bir yer değil kendini geliştirip ilgi alanına yoğunlaşıp kendini yetiştirmek için gittiğin bir yer (he bu kadarını ne kadar gerceklestirebiliyoruz o da ayrı bir tartışma konusu)önce burda bir anlasalım.

Üniversiteyi yuvanızın temeli görme eyleminden vazgecerseniz başlıktaki insanın da en az kendiniz kadar normal bir insan olduğunu anlayacaksiniz.
yalnız olmadığımı bilmek çok güzel .
o kadar güzel bir arkadaş grubu vardır ki yalnız kalmamak adına sevgili yapmamış insandır. ne yalan söyleyim uyuz olurdum birbirlerinin çantası gibi el ele hiç ayrılmayan tiplere. sevgilisi ailesinin yanına gidince süt dökmüş kedi gibi , garip , zavallı olan tipler ...
ben ve benim gibiler. bize kimse mi bakmıyo gelenleri beğenmemek gibi lüks şeyler mi yapıyoz hiç bi fikrim yok. ama yalnızım geri kalan ömrümü de kaliteli bi insanla geçirmek isterim.
bir de onun üç üniversite bitirip sevgilisi olmayan insan modeli var..
Lan sayenizde millet üniversite okuyacak . Kerhane imajı vermeyin şuraya . Eğitim lan eğitim .
üniversiteye kerhane gözü ile bakmayan insandır.
muhtemelen lisede de sevgilisi olmamış insandır.
niye ? edepli diye mi ayıplıyorsun tertemiz genci ? aslandır o aslan. sevgilisi olanları da görüyoruz. ne boklar yediklerini de biliyoruz.

ünili bir kardeşimiz anlatmıştı bundan 3-5 sene evvel. abi dedi adını bile bilmediğim bir kızı s.... m. bu işler demek bu kadar hızlı oluyor.