bugün

başlığının altındaki eziklerin kıskançlık derecesindeki yorumlarına bakılacak olursa işini iyi yapmaktadır. devam başkan.
bu sene yaptığı transfer hamleleri ile kadıköy'de, nam-ı diğer fenerbahçe stadının orta yerinde, 50 binin önünde kupa kaldırmıştır. namın yürüsün başkan.
1 sene içinde yaptıkları yapacaklarının teminatı olan adamdır. biz galaksi malaksi değil isabetli oyuncuyu nerdeyse bulmalarını, sonucu elde etmelerini bekliyoruz.
borcu az göstermek için dolar bazında konuşan kişidir. yakında sterlin, külçe altın bazında falan söylemeye başlarsa şaşırmayın.
Hani denizde kum ünal aysalda para. Adam sıçsa bokuyla bi çok şey satın alır. Abartı değil adam paranın dibi ama galatasarayı kurtarmak yine baya göt istiyo tabi.
fenerbahçe hakkındaki yorumları yine bir tarafına kaçan, sözde felaket tellallığı yapan işbilmez ve beceriksiz gs başkanı.
beceriksiz galatasaray başkanı dedikleri adam 1 ay önce fener'e kadıköy'de koyup şampiyon yapmıştır takımı.
fenerbahçe ile berabere kalmayı galibiyet sayan taraftarlarının, toki arena'da fenerbahçe'nin galibiyet üstünlüğü bulunduğunu bilmediği takımın başkanıdır.
tek suçu takımının bir ay önce kadıköy'de şampiyonluk kupasını kaldırıp fb'lileri krize sokmasıdır.
Yaptıklarıyla Galatasaray taraftarını mutlu eden, büyük başkan.
Adnan Polat gibi başarısız bir yönetim sonrasında şampiyonluk yaşattığı için Galatasaray taraftarları tarafından hemen benimsenen büyük başkan .
Galatasarayı kulüpten çok şirket yönetir gibi yöneten, müthiş akıllı bir başkan ve iş adamı.
transferleri 25 haziran da açıklayacağını açıklayan başkan.
fenerbahçelileri büyük bir kuyruk acısını iz bırakmış başkan.
bu botokslu ayselin uefadan çıkan karardan sonraki yüz ifadesini merak ediyorum muhtemelen botoksdan fazla birşey anlaşılmaz böyle puşt kimin i.ne kimin birşey.*
sürekli ağlıyorlar efendim durduramıyoruz. lan olm sizin fenerbahçe başlığınız falan yok mu?

fenerlilere koydukça zıplatan galatasaray başkanıdır.
Takımı metristen değil aslantepeden yöneten buyuk baskan.
yaptığı her hareket fenerbahçelileri güldürmekte olan botoksludur.

sırf yalakalık için 20 milyon galatasaraylıyı akp'li yapar; cemaat ve yargı katakullilileri olmadan takımı şampiyonluğa oynayamaz; başbakan talimatı olmadan kupayı alamaz; cumhurbaşkanını araya sokmadan amrabat'ı alamaz, borsaya bildirdiği transferler patlar, kendi döneminde kendi sahasında fenerbahçe galibiyetleri daha fazladır vs. vs.

sözün kısası, basit entrikalarla büyük hayaller kuran ilginç biridir.
başkanı metriste olan takımın taraftarlarını kudurtur efendim.
fenerbahçeliler adamın arkasından yok botokslu , yok 70 yaşında baba olacak , 20 lik sevgilisi var kart horoz gibi şeyler söylemekten bıkmayacaklar belli ki. ne istiyorsunuz adamdan , efendi gibi işini yapıyor sadece . biraz olsun bizim tüpçü yıldo yu eleştirip böyle şeyler deseydiniz ,adamı daha önceden herp birlikte gönderirdik türk futbolundan , hey gidi hey...
görsel
galatasaray'ı ateşten alan zengin iş adamı.
uefa'nın fenerbahçe'yi "kesin" kabulünden sonra botoks tazelemesi yapması gereken bomba transferlerin başkanı.
en kısa zamanda mehmet baransu'ya röportaj vermesi dileğiyle, karşılıklı amma da ağlaşırlar!
not editi: lan bu baransu kesin sözlükte yazıyor a.q.! genç botokslular raadsızzzz!
saygı duyulması gereken galatasaray başkanı. Haddini aşan ezik taraftarlar görüyorum. Bokunu çıkarmamak lazım eleştirinin.
GALATASARAYDA MALi KRiZDEN KURTULMAK iÇiN ETRAFA BAKINAN GÖZLERiN PARILTISI OLMUŞTUR. KENDiSi ''FUTBOLDAN FAZLA ANLAMAM ONU FUTBOL AŞ YE BIRAKALIM AMA KONUS EKONOMi iSE GALATASARAYI DÜNYANIN iLK 1O KULÜBÜ ARASINA SOKABiLiRiM''DEMiŞTiR. edit:anlam karışıklığını düzeltme