bugün

Bu kadar iğrenç bir Türkçe ve stille yorumlar yaptığını görünce sadece top oynasa kafiydi dediğim adam. Bu düzeye bu lig fazla bile.
açık ve net zavallıdır. Bunun kadar ezik bi adam daha görmedim. 100 maç yapsalar 99'unu real madrid alır demiş. ulan geri zekalı 5 maç yaptık 3'ünü kazandık. geriye kalanın hepsini kaybetsek yine 100'de 3 olur. senin beynini sikeyim ben. olmayan beynini sikeyim.
anlattığı lafı nasıl anlatması gerektiğini bilmeyen, acaip dan dun adam.
Bugün giydiği takım elbiseyle yaşı geçmiş sünnet çocuğu gibi olmuştur.

Şahtın şahbaz olsun Ümit.
beyaz tv izlememeye gayret gösterirken görmüş olduğum sanki tüm vücuduna botoks yaptırmış hormonlu bir futbol eleştiricisi.
onca söylediklerinden sonra bugün utanmadan programa çıkan ve hatta uyanmadan konuşan garip insanımsı.
Tükürdüğü her şeyi yalamak zorunda kalan, kendi kendini göt etmeyi çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren ümit-siz vaka
kendi kendini rezil etmek için ekrana çıkıyor, parayla pulla alakası yok. o da bir tercih meselesi, saygı duymak lazım.
sen rok'a kurban ol, ne dengesiz yorumlar yapıyorsun lan değişik.
antipatik bir kişiliktir.
Egosantrik bir kisilik.

Futbolculuk hayatindan bahsederken umit ozat mi konusuyor, enzo francescoli mi konusuyor ayirt edemezsin.
gereksiz bir kişiliktir.
arada bir fenerbahçe nin efsane kaptanı diyorlar ya ona çok gülüyorum, lan çevremde buna küfür etmeyen fenerli yoktu ne ara efsane oldu.
iyi adamdır, hatta efendi adamdır. onca yıllık futbol hayatında rakip taraftarlaca bile çok sevilmiştir.

ama televizyonda evde konuşur gibi konuşulmaz ulan... milletin arkadaşına söylediğini bu gelip milyonlara söylüyor. televizyonda kim gerçek düşüncesini birebir söylüyor senden başka. manyak mısın nesin artık, saflıkta bi yere kadar amk...
kör gözüyle galatasaray'a 6. golü atan eski sol bek.
dün saçmalardan seçmeler yapmış kişidir. fenerbahçe taraftarı galatasaray'ı alkışlar mı denildiğinde bir anda kahve adamı oluverdi onlar bize hede hüde yaptı diye sayıkladı. ulan senin başkanın bu takımın kazandığı kupaya tesadüf dedi taraftarın o kupaya teneke dedi şimdi de kazanalım diye dua ediyorlar. her galatasaray maçında tribünleri tek işaretiyle hizaya sokan başkan ben bir şey yapamam diyordu. volkan'a şişe atıldı hasan şaş'ın kafasına yumurta atıldı hatta senin yöneticin çıkıp "atan galatsaraylı" dedi. her galatasaray maçında deplasman taraftarı tribünlerine olmadık pislikler atıldı. bir girdiler tribüne koltukların üzerine yumurtalar atılımış çim koyulmuş. daha 1 hafta önce stadında iki taraftar bıçaklanmış.
Trükiye'nin en iyi sol bek oyuncularındandı bir zamanlar.
o değil de dün akşam fenerin gençlerbirliğine yenilmesiyle iyi göt oldu. futbolculuğunda da 5 para etmez bir bekti lan bu.
sol bek oynayıp sağ ayakla orta açan eski sol bek.
dünkü programda ne kadar saygısız bir kişilik olduğunu gösterdi. gençlerbirliği fener'i ezip geçince neye uğradığını şaştı işi terbiyesizliği saygısızlığa vurdu. yanındaki adamların 3'ü de senden büyük sen nasıl çemkirebiliyorsun onlara.

2 gram futbol bilgisi olduğunu da sanmıyorum, bir şeyler geveleyip duruyor ağzında. daha öncede dediğim gibi beyaz futbol programının konu mankeni kendisi.
fenerbahçe camiasının onursal kaptanı olmalıdır. bu sıfatı karakteriyle ve konuşmasındaki üslupla fazlasıyla hak etmektedir. nasıl ki karakter olarak aykut kocaman' dan daha uygun bir hoca bulamazsa şikebahçe, kaptan oalarak da ümit özat' dan daha uygun birini bulamaz.
Yorumcu olduğu programda söylediklerine göre görev yapan hiçbir teknik drektörden hoşlanmayan yorumcu.

Dün de Samet Aybaba'dan hiç haz etmem dedi,Yılmaz Vural'la zaten kavgalı,fatih terim'e de demediğini bırakmadı,anlaşabildiği bir insan var mı merak ediyorum.
fenerbahçe' nin gururu, simgesi, özeti.

bir oyuncu camiasını bu kadar mı güzel temsil eder yarabbim.
sunu televizyona futbol yorumcusu diye cikariyolar ya, adaletini sikem dunya...
bos, bombos biri.
gerçek bir barzo.