bugün

pikevit cikti cikali pabucu dama atilan..
Paranız azsa alın 2 paket kakaolusunu yiyin. 50 kuruşa doymuş olacaksınız. tanıma geleceksek Ucuz karın doyurma şeysisi.
özlenen tatlardan biridir. ilkokulda tüketim rekoru kırmışlığı vardır.
kakaolusu mükemmeldir. her durumda yenilir.
halen anneannenin evinde bulunan petibör bisküvilerin durduğu poşette bulunma olasılığı yüksek büsküvidir.
paket bittiğinde azı dişinizin damakla yanak arasında biriktirdiği kakaolu katmanı parmağınızla sıyırıp yalamak da ayrı bir keyiftir.

(bkz: biliyorum iğrençti)
ilkokuldaydım, durumumuz çokta iyi değildi.

az para alırdım babamdan, hepsiyle piknik alırdım, deli gibi. ahah
çok güzeldi be.
üstüne muhakkak su içilmesi gereken bisküvidir. çünkü dişlere çok fena yapışıyor.
ülker'in web sitesinde bulunduğu halde hiçbir yerde satılmayan bisküvi.
ilkokulda kakaolu olana taptığım bisküviydi. aynı anda ağzına 2 - 3 tane atamazdın. çünkü çok yoğundur. ağıza yapışır.
(bkz: olsa da yesek)
(bkz: olsa da çayın dibinde birikse)

"Anne çay koysana bana bi." demenize sebep durum.
25 kuruşluk dehşet bisküvi.
ilkokulda beslenme çantamın yıldızıydı kendisi, 2 tane alır, üzerlerine şokella sürer, sandviç yapardım. Mutluluğun o anda gizli olduğu meselesini bu buskivi ile o yaşlarda çözmüştüm.
Kakaolu olanı favorimdi.
(bkz: olsa da yesek)
ağzında eritip yediğin kakaolu efsane püskevitdir.
Seni de unutmadik be o zamanin parasi 25binlik dost.
fakir turnusoludur.
Üşüyoruz reis.
koca yürekli bisküvi. olsan da yesek. yurt kantinlerinin neşesi.
zamanin gonlu buyuk buskivisi, kendisi tami tamina 25 kurustu ve ne hikmettirki tadida acaip guzeldi.bana 11 sene oncesi orta okul anilarimi hatirlatan buskividir.yaninda bite cilekli link aldiginiz zaman kisa sureli mtluluk sizindi.
Adına neden "piknik" dendiğini çözemediğimiz, okey taşı boyutunda tadı şekerli kendisi giderli.
kakaolusu çok güzeldi ama bir chips ahoy değil yine de.
kakaolusu ve çay arasındaki ilişkiyi hiçbir ilişki geçemez...
fruko şişe gazozla beraber çocukluğumuzun ayrılmaz ikilisiydi. sonradan fiyatı düşük tutma adına kaliteyi düşürünce yok oldu gitti.