bugün

son gelişen olaylarla birlikte dikkatimi çeken konudur.bazı kişiler ya hükümet karşıtı olduğu için ya da hakkaten siyonist terör devleti olan israil' i sevdiği için israil' i savunmaktadır. anlamadığım şey senin insanındı ordaki sen savunmazsan senin ne farkın kaldı israil' den. ne kadar seveni varmış bu ülkede israil' in. israil' in türk vatandaşlarına yaptığı haksız saldırıyı bile savunur olmuş vatandaşım. şu an israil' de bile bu saldırı yanlıştır diyenlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez. ama benim türk vatandaşım israil' i göbeğini kaşıya kaşıya savunur olmuş.

(bkz: ne kadar kansız varmış bu ülkede)
doğu türkistan, çeçenistan, hindistandaki türk soylular, kerkükteki türkler soykırım tehditiyle başbaşa inim inim inlerken kafasında filistinden başka bir şey olmayan arabofillerin siyonistlikle suçladığı türklerdir.

bu suçlayan sözde müslümanlar, çıkarları için allah diyenler; para için kendini satacak mesmenette olanlar ne ermeni azeriyi keserken gıkını çıkartır; ne ermenilerle el sıkışılırken laf söyler, ne uygurlar soykırıma uğrarken laf çıkartır.

bunlar, bu takiyyeciler; yalancı müslümanlar, allah ı çıkar unsuru yapan kafirler ki yemin olsun kendileri mekke de peygambere taş atanlardan aşşağılıktır, ancak akp nin çıkarları doğrultusunda; amerikanın çıkarları doğrultusunda hareket ederler.

hiç bir şekilde ne politik ne de askeri önlem alınmadan gönderilen provakatörler üzerinden şov yapmayı bekleyenler, provakatörleri aşırıya çıkıp öldürülünce panik içerisinde suçluluklarını bu sözde müslümanların yaygaraları ile kapatmaya çalışırlar.

israil kahrolsun, siz ne olun? onu söyleyin. israil e lanet olsun; size ne olsun söyleyin!

israil bari bildiğin yahudi. yahudiyi tanıyoruz; sen nesin? kıvırtkan?
yadsinamaz gercektir.
bu yardımlar dünyanın her ülkesine gönderilmiştir. bu olaydan önce haiti' ye gitti koca koca gemiler.

ancak biradan alkolden sulanan beyinler bunuları görmeyebilir.en fazla tepki türk soyluların meselelerinde verilmiştir. hatta yardımlar gitmiştir kolilerce. tabi bunları da görmeyebilirsin o arada yoksundur sen duymamışsındır.

yardım konvoyuyla hükümeti de bir tutabilirsin alışkınsın zaten iftira atmaya, çamur sallamaya. ama en büyük kahramanlığı klavyenin başından yaparsın. sallarsın herkese, döversin, kırarsın. bir de yemin edersin bunlar peygamberi taşlayanlardan daha aşağılık diye. oradan daha iyi görürsün sen.herşeyi sen bilirsin zaten.

islam karşıtı olacağım diye ortaçağ insanlarından daha beter olursun ama farkında olmazsın.çünkü insan içinde bulunduğu mallığın farkında olmaz. sen cipsini ye , bir yandan da biranı yudumla ve herkese şovalyelik yapmaya devam et.
orospu çocuğu sklasında şeriat isteyenlerden bir üsttedir.
bu gerizekalılar , siyasi görüşünü sorsan(görüşünü siktiklerim) solcuyuz derler, e be deyyus, sol'un lügatında var mıdır, vahşi kapitalist israil'i desteklemek? işte bunlarda ki kafa bu kadar.
(bkz: gokte atam han ulgen)
(bkz: kutsal ruh)
gibi sözlük yazarlarının da içinde bulunduğu kimselerdir.kimse diyorum,çünkü daha da ileri gidersem sözlük formatına aykırı olacaktır.
(bkz: siyonist türk)
bu ülkede o kadar çok öteki var ki geriye türk kalma olasılığı kalmıyor maalesef.
hayır korkuyorum yaradan birgün hesap soracak hepimize;
size bilmem kaç milyon türk vermiştim, nerede lan bunlar diye.