bugün

atanamayan öğretmenler hali hazırda çalışmaktadır.
Yetmez ama evet.
çift dikiş avare liseli önerisi.
fazla gaza gelen yazar beyanıdır.
Bi bitmediniz yaa.
(img:#1973010)
Tamam. Yarın erken kaldır it.
bence aktroller de acilen kerhanede satılmalıdır yakın zamanda seçim yok boşuna aktroll maaşı alıyorlar.
Bir öğretmen olarak artısını verdim bu arkadaşın. Bana böyle şeylerle gelin. Mizah yeteneği yüksek bir arkadaş. Hep derim iyi Mizah yapabilmek zekanın belirtisidir ve Hep söylerim zeki öğrenciye hep tolerans tanımışımdır. Derslerinde başarılıysan yaramazlık yap görmezden gelirim ama hem gerizekalı hem de yaramazsan affetmem bunu bil...
Yetmez o. Sibirya ya gulaglara sürelim hatta serindir hem.
bir eğitimci olarak şaşırdığım durumdur. ne kadar öğretmen çekemeyen doldu son zamanlarda. bi salın öğretmenleri. *
çocuğunu taş ocağındaki taşla bir tutan insan hezeyanı. niye bu kadar batıyor öğretmenler acaba size? sizin gibi eğitilemez insanları bile büyük bir kararlılıkla eğitmeye uğraştıkları için bir travma yaratmış olabilirler üstünüzde bence. öğretmen, okul açıksa okuldadır. okul kapalıysa öğretmenin okulda işi yoktur. zira öğretmen, öğrencileri ile var olur. babam öğretmen değildi lakin 40 küsür gün yıllık izni vardı. siz herhalde bütün dünya çalışırken bir tek öğretmenler tatil yapıyor sanıyorsunuz. güzel kafaymış. ne içtiyseniz aynısından bana da verin de varlığınızı bir süreliğine unutayım.
Yerinde bir istektir.
Yok Sibirya'ya esir kampına gönderek.kıskanıyosan sende ol.
Kesinlikle iyi fikir, nasıl olsa maaşları tıkır tıkır ödeniyor.

Şayet taş ocaklarında işçi açığı yoksa silahlı kuvvetlere geri hizmette değerlendirilebilirler. Bu da benim fikrimdir.
11 marttan beri yatıyorum, eylülde de devam edecek. taş ocağı filan geçin de... bu süreçte saati 90 -120 TL ders veriyorum. çooook iyi oldu. maaş tıkır tıkır...

öğretmenleri kıskanan zavallılar! tyt ayt kpss mülakat dörtlüsünü 10 sene içinde halledip öğretmen oalbilirsiniz pekala...
Maaşlar da asgari ücretten yatsın.
Ayaklarından zincire de asılsın mı?
az bile bunlara.
Aynı günde çoğu postu serer iyilik yapalım derken öldürmeyin hocalarımızı.
hakkı olan yıllık iznini bile kullanmak için patrona yağ çeken zavallılara dert olmuş meslek grubudur. öğretmenlik.
Ülke mhassır medeniyetler srviyesinin üzerine çılabilmemiz için her bireyi en verimli şekilde kullanmak gerektiğinin bilincinde olan herkes bu öneriyi desteklemeli.
öğretmen düşmanı kişilerin isteğidir.
Ciddi ciddi düşünülmesi gereken öneri. Ya da izin günlerinde maaşları yatırılmasın. 1 milyon 100 bin öğretmen devletimizin sırtında kambur olmaya devam ediyor.

Milletin kanını emdiğiniz yeter be! Derhal gereken neyse yapılmalı.
bu iş iyice salkım hanımın tanelerine döndü arkadaşlar. biraz frene bassak mı?