bugün

cehennemin dibinde yanası müdürdür. ha bu bedenci de olabilir. o da yanmalıdır. yani bedenci diye onu es geçmiyorum bunların alayı yanmalı. ha benim saçımı kesebildiler mi? hayır. belki nedeni saçımı ayda bir 3 numaraya vurmamdı. ama olsun. yapılan bir insanlık ayıbı sonuçta. (bkz: oha)
takıntılı ve psikopat tipin tekidir. insanın kafasının içindekine bakacağına üstü başıyla, dış görünüşüyle uğraşır durur bunlar. aslında daha değişik türevleriyle üniversitede, iş yerinde, herhangi bir toplantıda karşılaşırsınız. dış görünüşe göre muamele eder bunlar ama yemez artık koskoca adam olmuşunuzdur lafı şapadanak yapıştırırsınız gerektiğinde, oturtursunuz..
müdüre saçını kestiren öğrenci olmadıkça olamayacak müdürdür.
türkiye şartlarında geçinemediği için ek iş olarak berberlik yapan müdürdür.öğrenciler "yabancıya kestirmeyelim bari" diye kestiriverirler.
çocukları kafalarına tren yolu açmak * şekliyle cezalandıran komünist zihniyetli müdür.
daha faşisti için;
(bkz: öğrenciyi zorla sünnet eden müdür)
esekogluesektir kendisi.
tren yolu açtığını iddia eder.
terbiyesizdir..
öğrencilerin uzun saçlı olmasından rahatsız olan müdürdür. başka versiyonları da mümkündür. mesela saçına jöle süren öğrencilerin saçını taratan, cekedini giymeyenleri bahçede çember halinde toplayıp halay çektiren müdür yardımcıları da mevcuttur. (bkz: kemal özbek)
çıkışta dövülesi müdürdür.
kafayı öğrencilere takmış büyük ihtimal kel müdürdür uzun saça tahammülü olmaz bir de bunların yardımcıları bulunur ki öğrencilerin tırnaklarını kontrol edip uzunsa onlara tırnak makası verir. (bkz: mehmet kulaklı)
dayak atılması gereken müdür türüdür.benim okulumda da böyle bir tür vardır maalesef.saçlar yetmiyormuş gibi sakallara da karışır.artık erkek adamda olması gereken sakalı dahi çok görür..herhalde amacı,okulda gay tipli öğrenciler eğitmektir.insanın aklına bu geliyor ister istemez.
okul yıllarında müdürü tarafından sacı kesilen, müdürünü küfür edip, sonra büyüdügünde lan belkide sacımı kesmeseydi müdür olamayacaktım, aq iyi yapmıs lan müdür aslında deyip kendi ögrencilerini de aynı yolla adam etmeyi düsünen insandır. yaptıgı dogrumudur degildir ama acıklayınca duygulanıyor insan.
genelde kel olan müdürlerdir.
lisede çoğunlukta olur, hele ki jöleli ise daha bir uyuz olurlar ve kestiği yerin belli olması için kökünden kesmeye meyillidirler
kestirmek zorunda kalsın diye sakız yapıştıranları da vardı.
farklı yöntemler geliştirmiş müdürler mevcuttur, uzun zamandır...
saçlar jölelenmiş, artist gibidir çocuk, kız arkadaşı da görmüştür mis gibi, morali tavan yapmıştır taa ki okul müdürüyle karşılaşıncaya kadar sürer saadeti. kesmez müdür saçını, mart ayında okul bahçesindeki çeşmede yıkatır kafayı.
ah ah anlamak zor büyükleri, üşütüp yataklara düşmeye davetiye çıkarılır. çamur gibi olur kafa, kesseydi daha mı iyiydi ki yaf, sanırım evet...
annesinin, rahat yatamayacağı insandır.
öğrenciyi berber masrafından kurtaran, bir de ayna tutarsa tam olacak olan, şeker müdürdür. neden bu hakaret edilir anlamam...*
lisede vardı o tipe benzeyen bir müdürümüz öğrenciyi yakalar, şapkasını çıkartır, kafasını hafif eğip saçın uzamış delikanlı derdi. tırstım bak şimdi burdan.
şükür öyle bi müdürümüz yoktu bizimki kibarca koskoca okulun ortasında ağzımıza sıçar eve yollar o saç kesilmeyinceye kadar buraya gelme serseri diye rezil ederdi çok insaflıydı amk...
Kızların kaküllerini kesip ellerine veren müdürdür.
disiplini ve gerekli ciddiyeti aşılamak için yapılan bir davranıştır. Yeni nesil öğrencilerinin 'sen kimsin ulan' diyemediği müdürdür.
keldir.