bugün

sabah;
sucuklu yumurta
sosisli yumurta
peynirli yumurta

akşam;
sucuklu makarna
sosisli makarna
peynirli makarna

ara öğün; yok.
Pazartesi: Sade makarna
Salı: Yoğurtlu makarna
Çarşamba: Salçalı makarna
Perşembe: Mantar soslu makarneks
Cuma: Şehriye
Cumartesi: Yemek dışarıda yenir. Allaha emanet
Pazar: Sevgiliye çiçek alınıp sinemaya gidilir.

(bkz: yersen)
(bkz: salçalı makarna) candır.
sucuksuz yumurta. Sucuk Pahalı. Evet.
patatesli domatesli yumurtalı kaşar.
biraz geç pişenlerdir.

görsel
Valla kişiden kişiye değişiyor. iki erkek üni dolayısıyla evde kalıyoruz ve evde her türlü yemek pişiyor. Haftada bir de temizlik . Yani insanın biraz kendi yaşam alanına saygısıyla alakalı bi konu bu.
tabiki je n'ai pas d'argent, il n'y a pas de clever (jö ne pa darjan il ni yapa dö klever).
yağda sotelenmiş mantar üzerine kaşar. bir de bol baharat.
tuz bulamayınca üstüne krakerin dibindeki tuzların döküldüğü yemeklerdir.
tavuk sote tabi ki.
makarna
patatesin her türlüsü
yumurta
tost
pilav (ketçap mayonez sikani bile gördüm)...
Genel olarak aman ne olursa olsun karın doysun kafasıyla yapılan yemektir. Evet.
Karin doyuran herşey..
Öğrenci değilim ama yine de yarın bu yemeği yapayım bari. Düşünmekten kurtuldum teşekkürler.
tost tost tost.
kettle'da makarna.
Makarna, hazır çorba, menemen.
Gülüm yemek az piseydi iyiydi. Acele etmiş birisi.

Can ciğer yemektir.
Patates kızartması , menemen , tavada yumurta. bunların belirli bir zamanı yok sabah , öğle hatta akşam yemeği olur makarna gibi değil sabah yüzünü yıkayıp makarna yiyemezsin ya da akşam yemeğinde tost gitmez ama favorim gece 24.00 ın geçmesini bekleyip 2 yumurta , tuz , pul biber ve peynir ile tavada yumurta yapıp huzura ermek.
görsel
biz bildiğimiz kadar ev yemekleri yapıp yiyoduk hiçde zor deildi ama bazı hıyartolar götlerini kaldıramadığından paralarını hazır yemeklere verip sonra yumurta makarna gibi ucuz seylerle geçiştiriyorlar.
Yemek isteyince sarma bile sarılır siz beceriksizliğinize yanın ben ev arkadaşımın gereksizliğine.
Ben zengin bir öğtenciydim haftanın 3-4 günü balık, pirzola ve tavuk yemekleri pişerdi evimde ah eski günler.
Makarna tost yumurta makarna tost yumurta ve sonunda çay.