bugün

gece gelen açlık gibidir. yemek yemezsen öleceğini sanırsın ama yarım saat sonra açlığın tamamen geçer. sabretmeyip yemek yersen kendine zarar vermiş olursun.
Ya birden gaza gelip "niye kabul etmedin gönderdiğim isteği?" Diye mesaj atacağım. Yok elim gitmiyor. Sanki sonunda ölüm varmış gibi korkuyorum. Resmen korkuyorum. ya hatta ölümden bu kadar korkmuyorum ama o mesajı sana atmaktan korkuyorum. O deli cesaret birtürlü beni gelip bulmuyor.
Önemli olan o kişinin seni ciddiye alıp cevap vermesidir..
karşıda ki kişinin kim olduğuna ve size yaşattığı olaya göre gerçekleştirilmesi gereken eylemdir. sonu hüsranla biterse kıvranır kıvranır dövünürsünüz.
mesaj değil de, sesini duymak istiyor insan. Sonra yaşanılanlar aklına geliyor.. içimden siktiri çekiyorum.
Özlenilen kişi sizden böyle bir şey beklemiyorsa Cesaret isteyen bir durumdur. Onu düşünerek yazdıklarınızı kim bilir kimleri düşünerek okuyordu.
Olsada atsak . Mutlu eder karşılık alınırsa.
(bkz: neden)
Onun beni unut cevabini alarak daha da huzunlendirir. Bugün yaşadığım durum.
Bu tip durumlarda pek engellemem kendimi.
Durtulerimi dinlerim. Duygularima kulak veririm.
'özledim' derim fazla matematik yapmam.

O nedenle; susuyorsam diyorum bir nedeni vardir.
Atılmayacaktır.
Özlem tek tarafliysa msj atmayin sonrasinda pismanlıktan ölebilirsiniz.
Atsan ne olacak ki özlenen ruhsuz kalpsiz ise?
mesaj ne .telefon açın konuşun .yazıda sevginizi ,öfkenizi ,methinizi nasıl anlatacaksınız .
alınan cevaba göre psikolojiyi sikecek mesajdır.
görüşmeyeli uzun süre olmuşsa, o insan zaten artık o insan olmuyor.
alınan cevaptan sonra şöyle cümleler kurabilirsiniz; "ben buna kadar mı düştüm ulan?" "buna mı aşık olmuşum?" "cevaba bak amk gerizekalısı" falan gibi şeyler söyleyebilirsiniz.
umarım aldığınız cevaplardan sonra kendinizden nefret etmezsiniz.
dikkat edin.
(bkz: özlenen kişi olmak istemek)
bile bile kendini üzmektir. aldığınız cevap daha çok hayal kırıklığına uğratacak daha çok canınız yanacak çünkü. atmayın. özlemekten geberin ama atmayın.
Önemli olan o kişinin cevabıdır.
yanlıştır.
Atmıyorum ama kimseden almıyorum da.
eğer mesaja cevap gelmezse büyük pişmanlık duyacağınız eylemdir.
acaba entryme edit olarak mı eklesem bu entryi diye düşündüm sonra yeni bir entry olarak girmeye karar verdim. atın ya. zaten cevap gelmiyor. gelsede mutlu etmiyor. yalnız dikkat edin mutsuzda etmesin. ben elimden geleni yaptım mesaj attım daha ne yapayım mottosuyla yaklaşın. ben yaklaştım attım bakın yarım saat önce ters bir cevap geldi ardından cevap bile gelmedi. daha şoku atlatamadım ama zannettiğim kadarda zor olmadı. en azından attım bir dahada atma olayını kafama getirmem bitti yani rahatlatan bir olay...

(bkz: ağlarken öldü)
dilimi tuttum da, yuregimi tutamadim be mubarek.

ozluyorum iste...
Doğru olandır ne yapalım taş mı atalım kafasını mı yaralım özlediysen mesaj at hatta ara bence sesini duymak iyi gelecektir.
Öyle kolay değil, olsa yazmıştık şimdiye kadar " çok özledim " diye.