bugün

kendini derin bir boşlukta hisseden, mesaj atsa bile değişen bir şeyin olmayacağını düşünen eski sevgilidir.
bu eski sevgili muhtemelen daha önce gururuna, kendi inadına yenik düşüp bir şekilde mesaj atmıştır ve bu mesaj hüsranla sonuçlanmıştır.
biliyorum onu çok özledin ama olmaz işte olamaz.
not: bu başlıkla birlikte " tnk - yine yazı bekleriz " şarkısı ikili kombo yaptı bana. ben köşeye sinip sessize oturucam sabah alırsınız beni.
Arkadaş biri bana şunu açıklasin:

"Gelecekte" mutlu olamayacağına bir insan nasıl bu kadar emin olup da, sevdiği kişiden ayrılır/ayrı kalır ?

O zamana kadar mutsuzluklar yasamissindir anlarım, üzülmüş, kırılmış, yorulmussundur anlarım.
Ama ondan sonrasi için neye dayanarak "ayy ileride mutlu olamayacağız biz en iyisi ayrılmak" gibi bir düşünce öne sürebilir?
onlar eskide kaldi zaten. sosyal medyadan yapilan dolayli paylasimlar o mesaji veriyor simdi..

ortaya gonder, alirlar mesajini...
adı üstünde eskidir, yenisinden mesaj beklemek yerine eskisine mesaj atmayı düşünmek ve ya ondan beklemek saçmadır.

tipik (bkz: türk kızı) davranışıdır. yakışmaz.
Karşı tarafın sevgilisinin olmasından şüphelendiği için cesaret edemiyor olabilir.
Atmak istiyordur ama atamıyordur.

Çünkü artık ne konuşurlarsa konuşsunlar hiçbir şeyin düzelmeyeceğini biliyordur.

inancı kalmamıştır...