bugün

sözlükte doğaüstü yorumlar alan oyuncudur .
(bkz: kalp güzelliğinin yüze yansıması)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
"veda" ile ilk sinema tecrübesini yaşayan çok güzel oyuncudur.
alnındaki yara izi cennetten düştüğünde olmuş insan. * * *
karakteristik bir yüze sahip kendisi. ayrıca oyunculuğu da çok iyi. gerçekten iyi ve samimi birisidir. sohbeti de ayrı bir hoştur. başarılar dileriz kendisine.
çirkindir efenim.
veda filminde fikriye karakterinin hakkını fazlasıyla vermiş oyuncu.
üfleyerek alkol kontrolünün çağ dışı olduğunu savunuyor güzel oyuncumuz. avrupa'da böye birşey yok diyerek de avrupa'yı ne kadar iyi bildiğini vurgulamak istemiş heralde.

avrupa'da kan alıyorlar genelde bu tiplerden.

http://www.milliyet.com.t....2010/1262058/default.htm
melekler korusun kendisini ama part tıme......
ya bu hatun özgü namal'a ne kadar çok benziyomuş lan.
şeklinde sorular sorduğum cevaplarını aradığım oyuncu.
Üflemem bunlar ilkel şeyler:)Nasıl bir ülkede yaşıyoruz.
alkolmetreye üflemeyen oyuncu. ya kendisini elit sanıyor ya da özel gününe denk geldi alkol muayenesi. kendisine tavsiyem; polisten de o aletten de korkmasın, hepimiz üflüyoruz.

şunu da bilmeli, şayet alkolmetreye üfleme konusunda itiraz ederseniz kanınızda alkol olmadığına dair rapor gerekiyor. bunun için de kan tahlili şart. bu hukukun isteğidir polislerin değil.
keşke ağzına vuvuzela uzatılsaydı da üfleseydi dediğim şahıs.
eti browniyi hayvan gibi yiyen kadın.
- alkolmetreye üflemem ben!
+ niye?
- çünkü özge özpirinççi'yim ben!
+ yani?
- melekler koruyo beni!!

aklından bu geçmiş olacak muhtemelen. bu da aşırı alkollü olduğuna işaret eder, evet.
veda filminin fikriye'si. filmi izlenir kılan isimlerin başındadır.
--spoiler--
Üflemeyeceğim. Hem de kesinlikle. Bunlar ilkel şeyler. Avrupada polisler bunu kullanmıyor. Sizin yaptığınız tamamen kanuna aykırı. Ben bu vatanda yaşadığıma bazen üzülüyorum. insanlar sizin yüzünüzden dışarı çıkıp eğlenemiyor.
--spoiler--
sarhoş insan edebiyatı yapan oyuncu.

"bunlar ilkel şeyler" diye bahsettiği alkolmetredir. yani fitil mi kullansalardı ? çözemedim ben şimdi. bir alkolik açıklarsa sevinirim. nitekim dil sorunu var.

not:
alkolmetre denen cihaz; 5 saniyede nefesiniz sayesinde, kanınızda ki alkolü ölçebiliyor. hatta hastalık kapmayın diye ucundaki beyazımşı şeyi her kullanımda atıp yenisini takıyorlar.
alkol kontrolüne müteakip 'bazen bu vatanda yaşadığıma üzülüyorum' şeklinde bir sanatçıya yakışacak değerli yorumlarda bulunan kızcağız, yazık sana!
sarhoş olduğu halde direksiyon başına geçip arabayı kullanan ve polis kontrolünde bu vatan da yaşadığına üzüldüğünü dile getiren, bu vatan da yaşadığı için bizim de üzüldüğümüz dizi oyuncusu genç hanım kızımızdır.
bu vatandan başka bir yerde altındaki o arazi aracına binmek bir yana o arazi aracını göremeyecek dahi olan kızcağız. boşuna üzülmesin yani.
neleri üflüyorsun bi alkolmetreye üflesen ne olur yani, avrupada olsa polis seni bi güzel yatırır kelepçeler. seni merkeze götürecek araç gelene kadar da yerde yüzükoyun yatarsın seni küçük mahalle artisi seni. nedir polisin sizden çektiği, bir dizide oynadın diye aydın mı kesildin başımıza seni gavur parasıyla 5 kuruş etmez artis seni.
--spoiler--
ben bu vatanda yaşadığıma bazen üzülüyorum. insanlar sizin yüzünüzden dışarı çıkıp eğlenemiyor.
--spoiler--
bu sözleri söylemiş kişi.

dodge nitro denen araç, lincoln navigator çakması yavru tank gibi bir şeydir. küçük bir otomobille kafa kafaya girmesi halinde karşı tarafa pek şans tanımaz, konserve kutusuna çevirir. ayrıca çevirmenin yapıldığı unkapanı kavşağında her haftasonu bir sarhoşun aracıyla ters yöne dalması allahın emri gibi bir şeydir.

durum bu.
hazır kimsenin canına, malına zarar vermemişken, polisine hasta olduğu avrupa ülkesine yerleşirse şahsen çok sevineceğim. ama diğer türlü, bu vatanda yaşadığına ben, kendisinden daha fazla üzülüyorum.
yeni bir dönem dizisinin castı için melis birkan ile karşılaştırılan ve rolü melis birkan'a kaptıran oyuncudur.
guatr'ı yüzünden alkol metreyi üfleyemeyen oyuncumuz(!).
son duyumlara göre adli tıp'tan gelen raporla mala bağlamış kızcağız. madem içiyorsun artislenme, hayır artisleneceksen de bari salak konumuna düşme. değil mi ama?
uzun süredir hiçbir kadını kıskanmadığım kadar kıskandığım, şanslı insan.
öyle bir sevgiliye sahip ki, engin altan düzyatan'ın karizması ekran başında bile ayağımı yerden kesiyor; o kim bilir ne haldedir!
evlensinler bari. ah ah...