bugün

survivor adasındaki, derya büyükuncu ve pascal nouma ile birlikte en ahlaklı, en terbiyeli insanlardan biridir.
diğerleri birbirlerine yiye dursun.
paskal'a çok sırnaşıyor. aman ha, amman haaa.
düz belli, komik kaşlı, dudakları komik, silikonlu olmasına rağmen; at gibi olması, fitliği ve esmerliğinden ötürü seksi bir hatundur.
güzelliği hakkında en ufak bir şey söylenemeyecek olan bayan ama yarışmada ki performansı hiç de iç açıcı değildir.
1 günlük evliliğinden sonra medyaya düşen bir hanım kişiliktir.
şu an adada bulunan en güzel bayan yarışmacı.
adanın en güzel bacaklı yarışmacısı. allah için güzel kız hani.
Survivor yarışmasındaki en seksi yarışmacı ünvanını açık arayla kazanan hatundur.
aşırı cahil insan.
giyinerek gezen.
gezmekten giyinmeyen.
giyinmeden gezmeyen.
gezmeden giyinen.
kaşlarına bakarsak eğer, vulcan'lı olma ihtimali yüksek olan varlıktır. zaten böyle bir güzelliğin dünyalı olması beklenemezdi.
şuanda survivor adasında olan ve benim gayet güzel bulduğum kadındır.

Edit: neden bu kadar eksiliyorsunuz anlamadım orda makyaj yapamıyorlar ve kadındaki güzelliğe bakın önce bi
sadece adada güzel olan hatun.
adada mükemmele yakın bir güzellikte görünen ama diğer fotolarına bakınca sıradan denilen ilginç bir tip. güzel ama değişik bir güzel.
survivor adlı yarışmada makyajsız haliyle kendini ortaya koyup hayran kalabildiğim ender bayanlardandır.
kaşlarının şeklini ve saç rengini değiştirdiği takdirde daha da güzelleşecek kişi.
biraz daha kasarsa kaşı saçlarıyla bütünleşecek hatun.
çok tatlı göğüsleri olan hatun.
canlı halinin fotoğraflarından çok daha güzel olmasının bir tek açıklaması var. demek ki, fotojenik değil! kimi çirkinler fotoda çok güzel olur, kimi çok güzeller de fotoda "eh işte!" çıkar. yaptığı meslek açısından şanssız bir durum tabi.
allahım bu nedir yaa.böyle birşey olabilir mi?saçtan ayağa tek bir kusur olmaz mı bir kadında.özge yüzünden behzat ç yi izleyemiyorum.
kaşlı. bıyığı da çoktur eminim de lazer yaptırmıştır belki programdan önce, yoksa bu kız bildiğin kıllı kız kısmısından.
allah övmüşte yaratmış denecek hatun, göğüsleri ayrı güzel.