bugün

resmen komik, resmen 5000 kişinin kakasını yaptığı o pis tuvaletlere resmen kendi küçük, sevimli kakacığını bırakmak... bu nasıl bir dramdır azizim sorarım size? oysa 500-600 lira daha fazla vererek özel, lüks, 2 kişilik ya da tek kişilik, kendi tuvaleti ve banyosu olan yurtlara gitseniz ne de rahat edersiniz değil mi? ne ayak kokusu, ne osuruk kokusu, ne reislik taslamalar, ne kültürsüz öğrenciler, ne de teknolojik yetersizlik. siz siz olun özel yurda gidin derim, özel yurtlara giden öğrencilerin daha zeki olduklarını düşünüyorum.
özel yurda giden öğrenciler daha zeki değil daha paralıdır tavuk. ayrıca kısıtlı hayalgücünle anlattığın şey yurt değil aparttır.
özel yerine aciz olmak;düşünemeyen yerine düşünen bir hayvan olan insan olmaktır.
(bkz: devlet yurdunu devlet yurduna gidince öğrenmek) (bkz: devlet yurdunu öğrenci arıyan nurculardan öğrenmek)*
o kadar parası olsa zaten devlet yurduna gitmezdi dedirten hede. herkesi kendi gibi sanma durumudur. ama bilmezki türkiyenin yüzde 10 u ancak onun gibi mutlu azınlıktır.
evet arkadaş doğru demiş özel yurtla devlet yurdunun farkı sevimli kakacıktan kaynaklanmaktadır.yani düşünsenize dıramı hocam siz yıllarca sevin özenle silin koruyun bakın ondan sonra duvarlara sıçrayan taşlara fışkıran o büyük boklar arasına sevimli kakacığınızı koyun.abi bırakın bu işleri yaa ayda 500-600 fazla veririm sevimli kakacığımı sevimli mr mustle ajax kokan altın klozetlere koyarım.insanın bu dünyada sevimli kakacığından önemli bir şey olurmu allasen.yani ne yaparız o kakacık olmadan.herkes demiyormu sıçmayı hiçbir şeye tercih etmem diye.beyler adam cok ince noktaya değinmiş tebrik ediyorum.
dudududududııııvvvvv * year tüu tauzınd ten dudududududııııvvvvv
one school
one student hotel
one lovely excrement
o değil de estonya'daki yurtlara falan baktım ben, burada yüzlerce lira olan yurdun aylık kirası 31 Euro. onlar insan da biz değil miyiz yahu?

http://kyla.ee/en/residence-halls/46-n89.html
para sıçan bir babanın evladının düşüncesizce gerçekleştirebileceği eylemdir.
ekonomik sıkışıklık nedir ya da çocuk okutmak nasıl bir zorluktur bunu bilmeyen yaşamamış bir insanın çtığı başlıktır.insanlar keyfinden 500-600 kişilik yurtlarda 6-8 kişilik odalarda kalıyor zannediyor sanırım.
Paran yoksa altı kişilik öğrenci evine yedinci bile çıkarsın. Başlıkta bahsedilen tercih meselesi değil para meselesidir.
ülkemizin orta direk bir ailesinin bile bu parayı vermekte zorlanacağını düşünerek yapılan eylemdir.
(bkz: cool adam ın şatoda kalmayışına şaşırmak)
mantıklı bir harekettir vesselam ziraa özeller devletten pahalıdır çünkü vb.