bugün

Ulan bu başlığı ne zaman uplasam sazan düşüyor. uykunuz gelmiş. iyi okuyamıyorsunuz, gidin yatın.
Uu alırım bi dal.
ben değilimdir efendim. sırf trolleri sevdiğim için ilk günlerimde hakarete yakın bazı ithamlara maruz kaldım. bu sebeple özel mesajlarım bir daha açılmamak üzere kapalıdır. daha çok okumayı tercih ediyorum zaten.
ellerine güvenen varsa benimdir.
Hiç fena olmazdı şöyle ohh.

Tanım; masaj isteğidir.
(bkz: whatsapp var mı)
Uyuma konuşalım diyen yazarlardir. Evet.
neden olmasındır.

gevşemek lazım biraz.
harun abilerden almak yerine, yarın hiltona gider yaptırırım masajımı.
Ay ne iyi olurdu şöyle tüm vucuduma.
(bkz: darthndach)
mutlu sonluysa tadından yenmez.
uzak doğu kadınları tarafından yapılanı tercih edilir.
Ne bekliyorsun?
Dertinin dindirecek içini ısıtacak.
şöyle azıcık sağa doğru, birazcık da omuzlara mümkünse..
evet alabilirim.
sırtıma yapmak isteyen dişiler ulaşabilir.*
alanlarında kaliteli olup malum kirli işler dışında işini profesyonelce yapan bir yer arayan biri olarak içlerinde bulunduğum yazarlardır. yok mu şöyle kaliteli ve temiz bir yer de ara sıra gidelim masaj yaptıralım yahu. parası neyse verip o muhteşem hissi yaşamak istiyorum şu sıralar. yakında bazı uzuvlarım kendime masaj yapmaya çalışmaktan evrim geçirip şekil değiştirecek.
(bkz: inanma seni sikecek)

kardeşim benim yine kayıyon hanyy*

masaj yaptırmak isteyen yazarlardır.
vallahi bugün hastanede sıra beklemekten belim fena olmuş, alırım bi kütürt ben de.
(bkz: Scarlett Ohara)Öncesinde de bi kese yapsalar fena olmazdı.
Kulunçlarımı kütürdetecek kudretteki 30+ beylerden beklemekteyim.

Teşekkürler.
Kulunçlarımı kütürdetecek performansı yüksek dakka bazında 20+, cm bazında 15+, sene bazında 30+ Beylerden beklediğim özel masajlardır.

Teşekkürler.
Kulunçlarımı kütürdetecek, kollarımı geride birleştirecek, yüzümü yastığa gömüp asdfhhhkcndısm 30+ beylerden beklediğim masajlardır.