bugün

müzik sektöründen sonra sinema sektörüne de girmiş ve kendi çapında başarılı işler yapmış bir insan. Aslen kürtür. Amcası şakiro ünlü bir kürt ses sanatçısıdır (dengbej).
ilşkiler üzerine yine bir film yapmış kişi.

ulan adamların ilişkiler üzerine filmlerini woody allen çekiyor, bizde ise özcan deniz. sonra vay efendim karşı cinsle ilşkiler niye normalleşemiyor... nasıl normalleşsin ki bu şartlarda?
herhangi birinin de en az onun kadar şarkı söyleyebildiği tipten ibaret sanatçımı artık ne haltsa.
berdan mardini nin yandan yemişi.
Ne yapsa yakışmayan adamdır. Şu an orhan gencebay şarkısının içine etmektedir.
bir zamanlar osmanlı kıyam dizisine giriş yapan kişi.
görsel
deniz çakır'dan sonra fahriye evcen'e de şarkı söyletmeyi öğretmiş çiçeği burnunda yönetmen.

http://www.youtube.com/watch?v=ol8zQuehHu0
bir zamanlar osmanlı dizisinde önemli bir rol aldı, karizmatik bir giriş de yaptı hani. balık rakı roka marulları telafi etmesini umduğum oyuncu.
sen yarim idun gibi şahane bir laz parçasını sikip atmış sanat katili.

söyletmeyin şu adama şarkı amına koyim. türkiye'ye ilk geldiğim zamanlarda da oyuncluk yapıyordu.* yaptırmayın bu adama hiç bir şey ya, allahınızı seviyorsanız yapmayın.
ağrılıların hemşehrimiz demeye utandığı şahıslardan biri.
bir diğeri için (bkz: burhan çaçan)
bu adam normal hatırlanmıyor arkadaş, şarkı isimleri ile hatırlandıgını duymadım. diyaloglar hep bi ;

"olm bi klibi vardı, kahve falına bakıyordu, he lan bi tanesinde de buzlu filandı", şeklinde. youtube'a özcan deniz kahve falı diyorum, hop şarkı, buzlu klip diyorum ; hop gene bir başka şarkısı. tebrik ediyorum kendisini.
bir adam bir dizide hep mi zengin birini oynar arkadaş.
gene yeni bir dizi ve gene zengin, para babası bir adam.

kadir inanır haklı. bunlar oyunculuğu sıcacık mekanlarda sıcacık odalarda oynamak sanıyor demişti zamanında.
söylemediği şarkılar içerisinde en çok, ya da dur, hepsini seviyorum.
derhal sınır dışı edilmesi gereken sanat özürlü şahsiyet.
http://www.youtube.com/watch?v=qjZv-k1tZrk böyle de bir şarkısına denk geldim. kim yazmışsa güzel yazmış, kim müzik olayına girdiyse iyi ki girmiş. bu adam da söylemiş aferin. *
https://twitter.com/fikir...status/381065055560671232
bir olumlu yanını bulup sevmeye çalışıyorum ama yok.
her yanıyla özenti adam.

(#19147332)
bir de bu var tabi.
gene saçma bir sinema filmi ile karşımıza çıkmış arabeskçi. arkadaş yapma etme tutmuyor işte. klip tadında film çekiyorsun. evet.
bu adamı nedense hiç kanım almıyo çok itici bir kişilik.
yasemin allenin büyümesini beklemiş lan sevişmek için hadi yaptın bari açıklama bunu.
Hohoho ben çok romantiğim çikiçikibombom aman bendeki bu seksiliği napsak a dostlar diyerek ortada gezinen sanatcısal sıçıntı.
adının bazı yerlerde yönetmen olarak geçmesi gerçekten yakın dönemde yetişen yönetmenlere saygısızlık. aynısı mahsun içinde geçerli. yönetmenlik sadece kamera arkasına geçmek değildir!!
yaptığı filmlerle egosunu tatmin eden insan.
kabuğuna çekilmi$ 42 ya$ında yalnızlığı seven adam imajı çizmektedir. filmleriyle saygıyı hakediyor. magazinden de uzak. tebrikler.