bugün

konya sekerspor'da 42 numarayla forma giyen yetenekleri olağanüstü düzeyde olan 1992 doğumlu futbolcu. birkaç yıl içinde süper ligde görmek çok normal bir durum olacaktır.

http://www.yurthaber.com/...omer-ali-sahiner-5285.htm
(bkz: four four two)un mayıs 2009 sayısında tanıtılan futbolcudur.
fenerbahçe ile adı anılmaya başlanan futbolcu.
Hızlı ve beyinsiz afrikalı futbolculardan tek farkı ten rengidir.
normalde sağ açık pozisyonundadır fakat aykut kocaman birkaç maçtır sağ bekte değerlendiriyor. Sağ bekte gayet iyi işler yapabilir çünkü hızı ve top kullanma becerisi var, savunma yönünü ve kondisyonunu daha da artırırsa çok iyi olacaktır.
altyapı düzeyinde forvet oynamış bir adamın sağ beke çekilmesi ilginç ama iyi bir kanat oyuncusu olacaktır.
genç yetenek konyasporlu orta saha futbolcusu ıkı sezondur sağ bekte görev alıyor.
(bkz: gelecek vadeden futbolcular)
Senelerdir kendisini tanırım kendiside Konyalı olduğu için. aynı mahalledeyiz çocuklugundan beri. çok iyi yükseldi. şaşkınlığımı gizleyemiyorum. tebrik ederim Ömer kardeşimi.
Hem bek hem açık oynayabilen konyaspor'un genç yeteneği. milli takıma alınmamasının tek sebebi ise bu harikalar yarattığı formanın maalesef bir anadolu kulübüne ait olması...
Seneye istanbul'un 3 Büyüklerinden birine gider.
Milli takımda oynatılması gereken süper yetenek. Fatih terim kendinden haberdar bile değildir ya, Neyse.
Az önce radyosporda özgür Sancar ın konuğu olan Konyaspor un kanat oyuncusu. Seneye avrupada önemli bir takıma giderse şaşırmamak lazım.
birçok kulüp tarafından istenen fakat henüz karar veremeyen konyaspor'un yeteneği. sonuç olarak yine konya'da kalacak galiba.
yüce konyaspor'umuzun aslan parçası.
fenerbahçe"ye transfer olmuştur.
---son dakika---

http://www.aspor.com.tr/f...-omer-ali-sahiner-bombasi

konyaspor'un kaliteli açık oyuncusu. bek deneyimi de var yıllarca. bir konyaspor taraftarı olarak üzüldüm şahsen...
A spor un şu anda hakkında ortaya attığı transfer iddiasıyla ilgili geri vites yaptığı futbolcu.

şu an spiker geri vites yapıyor. Mahmut uslu ve konya başkanı ile görüştük iş olmadı diyor. Belki ileride olabilir diyede belirtiyor.
Bu çocuğun bir özelliği var ki bayılıyorum. Sağ kanattan harika bir şekilde topu getirip orta açmıyor pas veriyor. Aynı şu pes13 TE falan atılan keklik gollerdeki gibi. Topu kanattan getir içeri pas ver ve gol. Gerçekten çok güzel ayrıca zekice. Rastgele orta açacağına kafasını kaldırıp boşta pas verecek kimse var mı diye bakıp penaltı noktası civarına pas veriyor.
kaliteli futbolcu. konyaspor'dan sonra avrupa'ya giderse hiç şaşırmam üzerine koyarak ilerliyor.
Volkan şen den kat kat daha iyi futbolcu olan genç kardeşimiz.
ziraat türkiye kupası'nı kazanan konyasporlu futbolcu.

kupanın oyuncusu seçildi. şu aralar ise aykut kocaman'ın yanında fenerbahçe'ye gideceği konuşuluyor.
milli takıma çağrılmayan kaliteli futbolcu.

Fatih terim'in konyaspor kompleksi devam ediyor, ne zamana kadar gider bakalım...
aykut kocaman'ın kıskacındaki hareketli kanat oyuncusu. seneye fenerbahçe'de görebiliriz.
bedelli asker;

görsel
Skubic in ikinci sarısına bir şey diyemem de(verilmese anlardım) sen bu hareketin nesine itiraz ediyorsun amk.