bugün

çelişki içindedirler. şehitlik kavramı kuranı kerimde geçer ve sadece allah yolunda ölenlere verilen bir makamdır. şimdi bilen bilir ki, kemalistler ve dahi devrimciler bu ülkenini en azgın din düşmanı guruhudur. işte çelişki tam burda. zerre utanmaları olsa şehitlik kavramını kullanmamaları gerekiyor. ölülerini yüceltecek bir makamları yok islamın kutsaliyetini kullanıyorlar. aciziyet bu olsa gerek.
solcu romantizmindeki 'çal keke çal' tandansının vuku bulmuş hali. bir de mahsun kırmızıgül gibi gözlerini kısarak olayı dramatize edip ölü kutsama işini nirvanaya çıkarmazlar mı, hepsinin zürriyetini sikesim geliyor. duyan da camide kur'an okurken ya da vatan savunmasında cephede öldürüldü sanır. pardon beyefendi siz ne yaparken ölmüştünüz? valla ben polisle çatışırken ölmüştüm. a ben de polis karakoluna canlı bomba saldırısı yapıp toplamda 8 çocuğu babasız bırakırken ölmüştüm. hmm öyle mi. o zaman size şehit diyenin avradını sikiyim. sen bok yoluna gitmişin be birader.

kemalcilere gelince;
lan bunlar kadar ahmak bir kitle olamaz bu evrende. bunlar gezmiş'i de, çayan'ı da sahipleniyorlar. haha, bu ne lan? bir de caddelere çıkıp ethem onurumuzdur diye anırmaları yok mu, tam komedi. hayatında hiçbir işçinin nasırlı elini sıkmamış, daha iki tuğlayı bile üst üste koymamış adamların kalkıp plazadaki ofislerinden goy goy-ölü evi yasçılığı ilan ederek "ethem onurumuzdur" naraları atmaları çok komik. özel üniversite kızı selinler burcular melisler, özel güvenlikli site çocukları, sizin işiniz usstream'daki izlenme oranıdır, iphone 5'tir, baret şovdur. siktirin gidin garanti bankası reklamı hüpürdeten anarşik burjuva evlatları. damarlarınızda dolaştığını iddia ettiğiniz alkolle karışık kanınızın amına koyim ben.
(bkz: devrim şehidi)
Halk için ve halkın özgürlügü için can verdikleri içindir .
haklı bir amaç haklı bir kavga uğrunda onuruyla düşen herkes o kavganın şehididir.
hepsi aynı yolun yolcusudur. su testisi su yolunda kırılır.
"ona kalırsa doğudakiler de şehit değil" yargısına varılabilir.